Android 4.0 dla Sony Ericssona z serii Xperia.


To już pewne. Android w wersji 4.0, czyli tzw. Ice Cream Sandwich, trafi na smartfony z serii Xperia, w tym na Xperię PLAY.

Wiadomość została potwierdzona przez firmę Sony. Aktualnie pracuje ona nad wdrożeniem poważnej aktualizacji i tym, by działała ona na obsługiwanych urządzeniach mobilnych bez przeszkód ani żadnych problemów na które dzisiaj narzekał klient.

Lista smartfonów, które będzie w 100% można zaktualizować przedstawia się pięknie i następująco: Xperia arc i arc S, Xperia PLAY, Xperia neo i neo V, Xperia mini i mini pro, Xperia pro, Xperia active oraz Xperia ray

Więcej ciekawszych szczegółów na temat najlepszej w tym roku aktualizacji zostanie ujawnionych wkrótce. Chodzi tu w szczególności o datę jej publikacji. Z nowości, omówionych do tej pory przez koncern Google, warto wymienić lepszą funkcjonalność w zakresie funkcji kopiowania i wklejania, nowy system rozpoznawania komend głosowych, czy możliwość korzystania z aparatu bez konieczności odblokowywania telefonu lub pisanie wiadomości bez dotykania ekranu. Wszystko to dla użytkowników telefonów z firmy Sony Ericsson.

Wczejszy wpis Nowe mniejsze karty sim do telefonów!
Następny wpis Xperia Play - Kolejne mistrzostwo firmy Sony