Aplikacje VoIP dla bada


O tym że aplikacje VoIP mają się pojawić dla bady było wiadomo, kiedy to o takim fakcie poinformowali pracownicy niemieckiego oddziału Samsunga, podczas organizowanego przez nich spotkania dla prasy. Wtedy nie mieliśmy jednak pewności co do prawdziwości wypowiedzianych przez nich słów i musieliśmy poczekać na oficjalne oświadczenie, które jak się okazuje – miało miejsce właśnie dzisiaj!

Wszystko za sprawą wiadomości przesłanej każdemu zarejestrowanemu developerowi w sklepie Samsung Apps, w treści której znajdziemy informację o tym, że od dnia 4-marca dostępne jest wsparcie dla aplikacji korzystających z technologii VoIP. Jak się jednak okazało – ograniczenie to zostało zdjęte tylko dla wybranych przez producenta krajów, wśród których znalazły się:
Australia, Austria, Belgia, Finlandia, Niemcy, Hong Kong, Indie, Indonezja, Malezja, Holandia, Norwegia,  Filipiny,  Polska, Rosja, Singapur, Republika Południowej Afryki, Szwecja,  Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Ukraina, Wietnam

Teraz pozostaje nam jedynie wyczekiwać pierwszych aplikacji wykorzystujących nowe możliwości, do tej pory blokowane przez osoby weryfikujące zgłaszane aplikacje do Samsung Apps.

Przedruk z : bada-os.info

Wczejszy wpis Zarządzanie komórką za pomocą zegarka
Następny wpis Bezpłatna blokada połączeń anonimowych dla klientów Orange