Kolejny telefon do fotografowania, tym razem od Samsunga


Po telefonie marki Sony Ericsson o nazwie Satio z 12Mpx , Samsung przedstawił swój model o 12Mpx matrycy.Jest to Pixon12 z szerokokątnym, 28 milimetrowym obiektywem.

Telefon został wyposażony także w 3,1 calowy dotykowy ekran zbudowany w technologii AMOLED a zatem posiada wysoki współczynik kontrastu ,który wynosi aż 10 000:1.

Dzięki wyposażeniu w specjalną technologie szybkiego zapisu zdjęć potrzebuje niecałych 2 sekund aby wykonać następną fotografię.Wykonane zdjęcia i filmy będziemy mogli wysyłać za pomocą Blutootha  w wersji 2.1 .Aparat posiada wbudowaną pamięć o wielkości 150MB i slot kart pamięci MicroSD do 16GB.

Aparat oferuje także dostęp do internetu za pomocą Wi-Fi  i szybkie połączenie HSDPA 7.2Mbps .Za połączenie z komputerem zadba port microUSB w wersji 2.0.Aparat będzie wspomagać Auto Focus ,lampa błyskowa a także lampa LED.

Aparat pracuje  w Symbianie S50 edycja 5.

Do tego dostajemy radio z RDS’em, moduł GPS i obsługę Javy w wersji 2.1.Urządzenie oferuje także rozmowy video.Cena tego urządzenia nie jest znana a wprowadzenie na rynek europejski przewidywuje się na koniec czerwca lub początek lipca tego roku.

samsung-pixon-12mp samsungpixonbypawlakpl

Wczejszy wpis Plus traci klientów winiąc za to Play
Następny wpis Tańszy wariant Nokii 5800 XpressMusic

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *