Koniec darmowych rozmów i SMS-ów !


Święta, to czas prawdziwych żniw dla operatorów sieci komórkowych. Wtedy godzinami wisimy na słuchawce, a SMS-y z życzeniami wysyłamy na potęgę.

Kto liczy na darmowe połączenia i wiadomości może się zdziwić. Plus i T-Mobile oraz Heyah kończą z promocjami “No limits” w ofertach na kartę. 20 grudnia, to ostatni dzień, kiedy można je aktywować. Po tej dacie trzeba będzie normalnie płacić. Dziwnie się składa, że ważność ofert kończy się akurat tuż przed świętami.

Wszystko wskazuje na to, że użytkownicy sieci Plus i T-Mobile oraz Heyah mogą pożegnać się z przywilejem nielimitowanych rozmów i SMS-ów. Jeśli chcecie korzystać z tzw. ofert “No Limits” i wydaje się wam, że za wszystkie połączenia i wiadomości zapłacicie okrągłe zero złotych, musicie się pospieszyć.

W Orange nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w ofercie na kartę można cieszyć się przynajmniej do 14 stycznia przyszłego roku, więc użytkownicy tej sieci mogą spać spokojnie. Dodatkowo, do każdego nowego startera w ofercie na kartę Orange dodaje 1000 SMS-ów do wszystkich sieci gratis. Zastanawiamy się, czy Play pójdzie w ślady Plusa i T-Mobile i również zniesie przywilej “No limits” w ofercie na kartę.

Zmiany w ofertach na kartę są zapewne spowodowane koniecznością utrzymania ofert “No limits” dla płacących abonament.

Do tej pory użytkownicy telefonów na kartę mogli cieszyć się nielimitowanymi SMS-ami i połączeniami nawet przez 20 dni. Aby móc korzystać z telefonu za darmo, wystarczyło zasilić konto odpowiednią kwotą.

Zdajemy sobie sprawę, że gorący okres przedświąteczny to idealny moment na zwiększenie przychodów. Mimo to Plusowi i T-Mobile gratulujemy wyczucia czasu. Klienci z pewnością “docenią” ten gest.

Wczejszy wpis Samsung uznany za winnego!
Następny wpis Sony Xperia "Z" będzie hitem roku 2013 ?

2 komentarze

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *