Polski mini telefon dla dzieci


Telefon komórkowy firmy Wristy to z pewnością jeden z najmniejszych telefonów dla dzieci. Grupą docelową użytkowników Wristy mają być dzieci oraz rodzice, którzy będą mieć zapewniony stały kontakt ze swoimi pociechami. Duże smartfony ograniczają kontakt z dziećmi, gdyż są duże, dlatego dzieci zamiast nosić je w kieszeni trzymają je w piórniku lub plecaku, albo zostawiają w domu żeby ich nie zgubić i nie zniszczyć.

Ten miniaturowy telefon komórkowy to gadżet przypominający smartwatch (np. Apple Watch, Samsung Watch itp.), z tym że Wristy jest znacznie uproszczony, a jego główną funkcją ma być umożliwienie kontaktowania się z dziećmi w każdej sytuacji, również podczasz szkolnych zajęć. Ten mini telefon nie posiada sygnału dzwonka, więc nie ma problemu z przeszkadzaniem np. w czasie trwania lekcji. Do sygnalizacji służy alarm wibracyjny.

wristy-3

Urządzenie nie posiada klawiatury ekranowej, zamiast tego są tutaj cztery przyciski do zaprogramowania numerów telefonu. Gadżet akceptuje wszystkie połączenia przychodzące – rodzice konfigurują Wristy z poziomu panelu administracyjnego na stronie producenta: www.wristy.com.

wristy-1

Wristy obsługuje karty microSIM, naładować je możemy przez standardowy port microUSB. Akumulator o pojemności 400 mAh według producenta ma wystarczyć do 72 godzin czuwania.

 

Wczejszy wpis Do polskich sklepów trafił LG G4
Następny wpis Przeglądarka bez reklam na Androida!

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *