Telewizja w iPhon’ie


W Japonii dziś trudno jest znaleźć telefon który nie posiada tunera TV. Niektóre z nich mają nawet dwa (dzięki czemu można oglądać jeden program a drugi nagrywać na microSD). A niektórzy ludzie w tym kraju faktycznie korzystają z tego typu tunerów, co oznacza, że iPhone jest w niekorzystnej sytuacji w porównaniu z telefonów domowych.

Japońscy klienci iPhone mogą już kupić przenośne tunery tv (SEG Clip [JP], USB 2.0 Stick), które umożliwiają oglądanie telewizji cyfrowej w Jabłku.Tylko w Japonii: USB Stick umożliwia użytkownikom oglądanie telewizji cyfrowej na ich Jabkach poprzez MobileCrunch wyprodukowane przez Serkan Toto.
The Stick obsługuje 1Seg, standardową telewizje cyfrową w Japonii, Peru i Brazylii.Wystarczy Tuner tv podłączyć do komputera z portem USB. Użytkownicy mogą następnie wysłać strumieniem telewizji cyfrowej z komputera (Windows XP / Vista tylko) do swoich iPhone przez Wi-Fi. Możliwe jest również, zapisywanie programów telewizyjnych w telefonie i oglądać je później (Aplikacja o nazwie TVPlayer jest dostępna darmowo w AppStore w Japoni).

W SEG Clip może być stosowany z 3G/3GS iPhone i iPod touch. Zostanie ona wydana w Japonii pod koniec tego miesiąca (cena: 70 dolarów).

1_seg1-seg_clip-630x472

Autorem tego tekstu jest Ari911 .

Wczejszy wpis HTC Hero - wkrótce w Play!
Następny wpis Zmiana prezesa w Sony Ericssonie

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *