Projektor dla iPhon’a


Firma MiLi wprowadziła do sprzedaży urządzenie dedykowane dla iPhon’a , które umożliwia na wyświetlanie zdjęć i filmów na ścianie.

Projektor został zamknięty w rozkładanej, kompaktowej obudowie wykonanej z połyskującego plastiku, która mierzy 14,8 x 7 x 4,1 cm. Całość zaprojektowano z taki sposób, aby podczas przenoszenia zapewnić odpowiednią ochronę optyki, która pozwala na wyświetlenie obrazu o przekątnej 70 cali. Urządzenie prezentuje się bardzo stylowo i elegancko.

MiLi iPhone Projector został wyposażony w stację dokującą, port USB, wejście AV, VGA, wbudowane w klapkę głośniki stereo i optykę z regulacją ostrości obrazu, a także specjalny stojak, który ma zapewnić stabilność. Bateria pozwala na około 90 minut ciągłej pracy. Jeśli to za mało, istnieje możliwość zasilania projektora z gniazda sieciowego – wówczas ładuje się zarówno bateria jak i urządzenie zadokowane w stacji.

MiLi iPhone Projector współpracuje również z telefonami BlackBerry oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w wyjście wideo, takimi jak odtwarzacze DVD, komputery itp.

Aktualna cena w przedsprzedaży to 229 funtów.

Źródło : wp.pl


Wczejszy wpis WiLink 7.0
Następny wpis Luksus stał się standardem