Nokia maps działa mi dobrze, ale wiadomo długo łapie fixa offline. Gdy próbuję znaleźć fixa online to przy naciśnieciu 'przejdź w tryb online' wyświetla się komunikat, że nie znaleziono żadnego punktu dostępu czy coś, więc wchodzę w ustawienia (by ustawić), następnie INTERNET i... cała...