Witam ;-) Mam problem z wgrywaniem filmików na Samsunga J700. Ściągnęłam filmiki z YT, były w formacie .AVI więc prze konwertowałam je do formatu 3GP zrzuciłam na tel.i po "odpaleniu" filmiku wyskakiwał mi błąd: "Format nieobsługiwany" więc pomyślałam,że jeśli tel.nagrywa filmiki w formacie MP4...