1000 PLN Nagroda za złapanie grafficiarzy!

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Nagroda za złapanie grafficiarzy!

Prezydent Konstanty Dombrowicz ustanowił nagrodę w wysokości 1000 zł dla mieszkańców miasta, policjantów i strażników miejskich, którzy pomogą schwytać grafficiarzy. Szeroko zakrojone działania mają wpłynąć na poprawę estetyki całego miasta.

Administracja Domów Miejskich dostała polecenie natychmiastowego zamalowywania wszystkich oznak wandalizmu. Prezydent Dombrowicz podkreślił, że w mieście istnieje możliwość legalnego malowania graffiti na specjalnie do tego wyznaczonych ścianach. Miasto będzie dążyć do tego, by osoba złapana na gorącym uczynku pokryła koszt remontu całej elewacji, który może wynieść nawet 100 tys. zł. Bydgoska policja szacuje, że na terenie miasta działa obecnie 30 osób zajmujących się nielegalnym graffiti.


Na Polsacie przed chwilą, mówili że 40 osób tam niby nielegalnie maluje, ale to świadczy tylko o tym, że nie wszyscy umieją liczyć w dzisiejszych czasach.. I tak oto Polska staje się krajem konfidentów :D
Podobał mi się komentarz w Wydarzeniach: "-1000 zł za kablowania? phii.. żadna rewelacja.." ^^

źródło: Bydgoszcz.pl
 
za 1000 zl Sie nie oplaca bo co z tego ze dostanie ta kase a pozniej mu tak leb obija ze 2000 na leczenie wyda ? ;PP taka prawda ztreszta w dzisiejszych czasach mlodziez trzyma sie razem a nie kabluje.....Pozdro!
 
Graffiti to wandalizm? Malowanie ścian to dobrowolna praca społeczna! Estetyka miasta jest dużo większa z malowidłami na ścianie. Nie chodzi mi o napisy typu ,,Polonia H***" tylko o piękne obrazy na szarej ścianie. Warszawa cała jest w betonie, ale z graffiti człowiek się od razu lepiej czuje... A politycy są tak popieprzeni, że wolą zrobić całe miasto w szare ściany zamiast trochę koloru.
 
są i tacy ale pomysł z konkretnymi miejscami na grafitii to dobry pomysł ale malowanie cudzego publicznego a już tym bardziej prywatnego mienia to nie jest sztuka tylko zwykłe hamstwo i tu nie ma mowy o dobrowolnej pracy społecznej malują to ludzie którzy to lubią a bezsensownie próbują zmyć ci których ściany zostały potraktowane za płótno...Patrząc z tej strony to już nie jest praca społeczna a tym bardziej sztuka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top