2 dni TVN24 w Play (24-26.04.09)

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Komórkowa sieć Play powoli przygotowuje swoich klientów do mobilnej telewizji. Operator przygotował promocyjną ofertę, w ramach której za darmo można oglądać TVN24 na ekranach swoich telefonów komórkowych.

W ten weekend (od 24 do 26 kwietnia 2009 roku), klienci sieci Play będą mieli okazję skorzystać z kolejnej multimedialnej promocji - "tvn24m za darmo".

W ramach promocji multimedialnych usług 3G użytkownicy sieci Play będą mogli korzystać całkowicie za darmo z serwisu tvn24m, gdzie znajdą aktualności z Polski i ze świata, newsy sportowe, serwis gospodarczy oraz prognozę pogody.

Aby dostać się do serwisu należy wprowadzić numer *7124 i wybrać opcję video. Klient uzyska w ten sposób dostęp do menu i listy dostępnych kategorii. Każdy klawisz odpowiada danej podstronie tvn24m, a jeśli nagle użytkownik zechce przerwać połączenie powinien wcisnąć "0".

Należy pamiętać o tym, że telefon użytkownika serwisu musi obsługiwać połączenia video i znajdować się w zasięgu sieci Play 3G. (ponad 330 miast i miejscowości na terenie całej Polski).

Źródło:media2.pl
 
No no.Zapowiada się ciekawie.Tylko Play musi mi jeszcze naprawić wideorozmowy;PNapisałem do nich maila i nie odpisują więc chyba będe musiał do nich zadzownić.Pozdro
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Artemid@ Gazety Tygodnik 4 Odpowiedzi
Artemid@ Gazety Tygodnik 7 Odpowiedzi
Artemid@ Filmy 2 Odpowiedzi
Artemid@ Gazety Miesięcznik 0 Odpowiedzi
Artemid@ E-Booki 0 Odpowiedzi
Top