ANDRU ładowarka oraz Głośnik Android robot. Mini komputer z systemem Android.

Cześć,

w końcu upragniona ładowarka ANDRU oczekiwana przez wielu fanów Androida dotarła również do Polski.

Firma Wave wprowadziła do swojej oferty wersję EU ładowarki. Poniżej linki:

ANDRU Android robot ładowarka - Wave - akcesoria do telefonów oraz produkty związane z systemem Android

https://www.facebook.com/pages/ANDRU/195298393954504?ref=ts&fref=ts

Dodatkowo firma wprowadziła głośnik Android robot wersje: stojącą oraz do montażu na szybie samochodowej.

Komunikacja poprzez bluetooth. Możliwe również prowadzenie konferencji telefonicznej poprzez głośnik, odbierając oraz odrzucając rozmowę poprzez naciśnięnie główki robocika.

Głośnik Android robot Bluetooth - Wave - akcesoria do telefonów oraz produkty związane z systemem Android

Do równie ciekawych urządzeń można zaliczyć mini komputer z systemem Android z ruchomą wtyczką oraz funkcją E-share do sterowania komputerem za pomocą smartphona lub tabletu.

Mini komputer z systemem Android - Wave - akcesoria do telefonów oraz produkty związane z systemem Android

Pozdrawiam.
 
Bardzo ciekawa opcja. Zarówno ładowarka jak i głośnik, pomyślę nad zakupem tego pierwszego. Widziałem, że ANDRU ładuje prądem 1000 mA gdzie zwykłe ładowarki ładują po 850. Warto dodać, że tą ładowarką można podładować inne urządzenie zasilane przez USB. Cena: ok. 100zł :)
 
Czym to się różni od zwykłej ładowarki oprócz większego natężenia prądu przy ładowaniu?
Większe natężenie będzie szybciej ładowało baterie, ale przez takie częste ładowanie skróci się żywotność samego aku...
 
Hater ma rację nie warto ładować większym "prądem" ponieważ to bardzo skraca ładowanie akumulatorka, najlepiej jest ładować oryginalnymi ładowarkami dołączonymi z akumulatorkiem w tedy mamy pewność ze one są dobrze pasowane, w USA -czy skąd to przyszło, mają pewno dużo kasy to mogą sobie pozwolić na takie częste wymiany akumulatora/lub telefonu, jeżeli też chcecie zmarnować swój akumulatorek to proszę bardzo aj natomiast nie kupię tego, może pomyślę nad głośnikiem ewentualnie komputerem -mini.
 
Tak samo jest z ładowarkami samochodowymi do Samsunga, oryginalne do S2 mają zawsze 700mA, podczas gdy uniwersalne zamienniki najczęściej mają około 1000 lub więcej.
Dla przykładu, gdy wyjmę baterię z mojego Galaxy S2, to mam:
napięcie wejściowe 5V (max input) oraz natężenie do 1A (1000mA). Różne telefony będą mieć różne zalecane przez producenta natężenia. Od dawna wiadomo, że im wolniej jest ładowany akumulator, to tym lepiej dla jego żywotności i dobrej kondycji.
Znajomy korzysta z samochodowej ładowarki która ma 1,25A, a ładuje mu wolniej niż moja i do tego występuję efekt przycinania się dotyku (z tego co czytałem na wielu Samsungach z nieoryginalnymi ładowarkami dzieje się coś takiego, jednak jakichś większych usterek póki co nie zaobserwowano).
 
Ładowarka ANDRU nie musi być stosowana tylko i wyłącznie do telefonu. Może służyć również do ładowania tableta, phableta, aparatu (wyposażonego w przyłącze do ładowania USB), gier przenośnych itd. Te urządzenia mają bardzo często prąd ładowania większy - to dla tych, którzy obawiają się o szybsze rozładowanie akumulatora.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top