Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam. Mam pytanie dotyczące Windowsa 2000. Dostałam niedawno nowy telefon, Sony Ericsson k800i i zainstalowałam aplikacje potrzebne do działania telefonu z komputerem u koleżanki, która ma jedną z nowszych wersji Windowsa. Wszystko działało na komórce bez zarzutu, tylko filmiki się zacinały, ale to zapewne miało związek z niezbyt dużym zasobem wolnej pamięci.
Kilka dni temu zainstalowałam te same oprogramowania na moim komputerze, na którym korzystam z Windowsa 2000. Problem w tym, że w/w aplikacje nie chcą się zainstalować - wyskakuje komunikat, że "System operacyjny nie jest odpowiedni do uruchomienia aplikacji 'Sony Ericsson PC Suite'". Na początku mi to nie przeszkadzało, i bez tego dało się wrzucać na telefon muzykę i inne atrakcje - jednak dzisiaj chciałam wgrać na komórkę teledysk. Specjalnie, żeby się zmieścił, usunęłam większość wcześniejszych danych. Filmik spokojnie skopiował się do telefonu, ale niestety przy uruchamianiu w telefonie wyskakuje komunikat "Odtwarzanie nie powiodło się". Myślę, że ma to związek z tym, że komputer nie chce zainstalować aplikacji, które służą właśnie do takich rzeczy - choć, jak już wcześniej pisałam, pozostałe działają - i nie wiem, co zrobić, aby filmik zaczął działać w telefonie. Format to .mp4, taki, jakie chodziły mi wcześniej, kiedy przesyłałam z komputera koleżanki.
Co mogę zrobić, żeby komputer poprawnie przesłał video, żeby działało?
 
Windows 2000 to trochę stary wynalazek więc mogą być problemy z niektórymi aplikacjami.

A co do filmu prawdopodobnie jest on źle skonwertowany . Ma za duży FrameRate i BitRate filmu a także może być zła rozdzielczość do tego modelu.Poczytaj w specyfikacji telefonu jakie parametry filmowe on odtwarza.
Pozdrawiam .
 
Pobierz starszą wersję programu (wersja 3.209). Jest ona dostępna w google.
Napisane jest, że jest kompatybilna z Windows 2000.
 
Dziękuję Wam, wszystko już działa, każdy z Was po trochu mi pomógł. Wrzucam teraz na telefon pliki w formacie .3gp, .mp4 nie działają, ale dobrze, że znalazłam jakiś format działający bez tych programów :)
pozdrawiam
S.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top