Bezpłatne startery Orange w najnowszym wydaniu dwutygodnika

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
2 listopada rozpoczęła się wspólna akcja promocyjna Orange Go i POP z dwutygodnikiem "VIVA!"

W ramach akcji Orange przekazał 140 tys. bezpłatnych starterów, które są dołączone do specjalnego ofoliowanego wydania dwutygodnika "VIVA!". Startery Orange dołączone są wyłącznie do wydania zawierającego dodatkowy prezent - praktyczny organizer.

<center>
cc14c47e8cf62f06.jpg
</center>

Starter jest darmowy. Klient samodzielnie decyduje czy chce skorzystać z oferty POP czy Orange GO. Aktywację, wybór oferty oraz wybór numeru dokonuje Klient na stronie www.orange.pl. Na stronie internetowej został umieszczony specjalny baner umożliwiający aktywowanie otrzymanego razem z dwutygodnikiem "VIVA!" startera. Wystarczy podać numer startera i kod PUK (oba numery znajdują się na otrzymanej plastikowej karcie). W celu zakończenia procesu aktywacji należy w terminie 14 dni od dnia wstępnej aktywacji na stronie internetowej, doładować konto Startera dowolną kwotą.

Klient korzystając z bezpłatnego startera ma możliwość uzyskania specjalnych benefitów:

- aż 120 minut na rozmowy i SMSy ze wszystkimi w Orange (bonus klient otrzymuje w postaci 10 zł przy pierwszych 12 doładowaniach konta kwotą minimum 25 zł)

- 100 darmowych SMSów miesięcznie do wszystkich operatorów w ramach bezpłatnej skrzynki Multibox Gold . Bezpłatne korzystanie z usługi MultiBox Gold wymaga włączenia jej przez Klienta za pośrednictwem www.orange.pl/on-line.

Źródło: Orange
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top