Cormac McCarthy - Droga za darmo - 2024

Cormac McCarthy - Droga

243152-droga-cormac-mccarthy-1.jpg


Tę książkę uhonorowaną w 2007 r. Nagrodą Pulitzera czyta się ze ściśniętym gardłem i pełnym przerażenia zachwytem... Interpretacja Krzysztofa Gosztyły dodaje jej tylko smaczku i pikanterii.

W przyszłości, która może zdarzyć się jutro lub za tysiąc lat, nastąpił straszliwy kataklizm, który zniszczył naszą cywilizację i większość życia na Ziemi. Oto ostatnie chwile naszej planety. Wszędzie zgliszcza i ciemność. Ostatnie ślady cywilizacji to puszka Coca-Coli i strzępy starych gazet. Ani jednego ptaka, ani jednego zwierzęcia, gdzieniegdzie tylko bandy zdziczałych kanibali.
Na tle martwego pejzażu dwie ruchome figurki to ojciec i syn przemierzają zniszczoną planetę. Przed nimi pełna niebezpieczeństw droga w nieznane, wokół nich świat umarłej nadziei, rozpaczy, strachu, a w nich wciąż tląca się nadzieja i wzajemna miłość.
Droga połączenie powieści drogi, powieści przygodowej oraz horroru jest uznawana za największe arcydzieło Cormaca McCarthyego. Oprócz Nagrody Pulitzera (2007) została wyróżniona również najstarszą angielską nagrodą w dziedzinie fikcji The Tait Black Memorial Prize. Wśród czytelników i krytyków utrwaliła pozycję Cormaca McCarthyego jako pisarza wybitnego.

Wielkość paczki: 764 MB
Czas trwania: 9 godz. 12 min
Bitrate: 192kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Krzysztof Gosztyła
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Kod:
https://oboom.io/file/Jg-M_N2LsaPzW9CY0KEB
https://katfile.com/rqz3qpt4p2yw/Cormac_McCarthy_-_Droga_czyta_Krzysztof_Gosztyla_192kbps.rar.html
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top