Czas na konkurs? Sprawdzamy czy jest ktoś zainteresowany.

Jesteś zainteresowany/a konkursem?

  • TAK

    Głosów: 7 70.0%
  • NIE

    Głosów: 3 30.0%

  • Ilość głosujących
    10
  • Poll closed .
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Siemanko, mamy kilka pomysłów na konkursy, więc postaramy się je w najbliższym czasie zrealizować.

Na początek pytanie: czy bylibyście zainteresowani konkursem, który polegałby na tym, że wygra użytkownik, który pierwszy napisze 100 postów (niekoniecznie posty z wrzutkami)?

W temacie dot. konkursu mogłyby się zgłosić zainteresowane osoby, a my spisalibyśmy ich aktualny stan licznika postów (żeby były wyrównane szanse).
Liczyłyby się wszystkie sensowne posty oprócz gier forumowych.

Osoba która pierwsza osiągnęłaby wymagany próg wygrałaby np. saszetkę z haftem gsmx bądź doładowanie :)
 
A nie sądzisz że poleciała by wielka fala bezsensownego spamu?
 
Nie sądzę :)
 
Może 100 postów to okej ale sensownych i pomocnych a nie posty typu : "tak" , "nie" , "dzięki" itp
 
Nie ma takich postów, a nawet jeśli - to nie przetrwają zbyt długo (do czasu aż będzie podliczanie zostałyby skasowane) więc nie wiem czym się tak martwisz..
 
Może coś bardziej twórczego? Może np. każdy(zainteresowany) napisze recenzje któregoś ze swoich urządzeń(telefonu czy np tabletu, mp4, iPod'a). Recenzja która zbierze najwięcej punktów by wygrała. A wyglądało by to tak że np. moderatorzy i administratorzy ocenili by recenzję od 0 do 5, a każde kliknięcie "dzięki" pod recenzją dawało by 1 lub 2 pkt. :) Nagrodą mogły by być saszetka, doładowanie ale równie dobrze np. jakiś tańszy case na to urządzenie z folią na ekran :) Tak mi jakoś przyszło do głowy gdyż idzie mi właśnie iPad mini i mógłbym coś o nim napisać. Ogólnie to pomogło by też użytkownikom gdyż mogli by poznać opinie na temat zrecenzowanych urządzeń i nie było by tylu pytań na ich temat. Tyle że do tego potrzeba by było większego zainteresowania. Dodatkowo zwycięską recenzje można by umieścić na GSMX.PL oraz na blogu GSMX. Było by to wyróżnienie dla recenzenta. :)

Tylko że należało by stworzyć jakiś szablon recenzji(to co miało by być w niej zawarte, ilość zdjęć itp.) Np.

1. Krótki opis urządzenia na początek(typu: Witam. Zapraszam do zapoznania się z recenzją czegoś tam itp... jest to jakaś wersja, posiada ileś pojemności)
2. Opis tego co dostajemy od producenta(to co w pudle itp.)
3. Subiektywna ocena wyglądu urządzenia
4. Wydajność, system operacyjny, krótki opis funkcji itp.
5. Podsumowania, ocena urządzenia przez recenzenta(np w skali od 1 do 10 i wypisać + i - urządzenia, jakiś kontakt typu mail, GG, co by zainteresowani urządzeniem mogli o nie zapytać. Zawsze lepiej zapytać osobę która ma sprzęt na własność niż taką która miała go tylko kilka razy w rękach:)

Równie dobrze mogły by to być wideo recenzje ale i np. zwykłe forumowe recenzje z wideo wstawkami. Myślę że powyższy szablon również by się sprawdził :) Twórczości userów były by w jednym dziale. Należało by podać datę do której można dodawać recenzję. Myślę że taki konkurs byłby bardziej oblegany. I częściowo zgadzam się z IGoR1991, mogła by powstać fala spamu, przez co Moderatorzy mieli by dużo roboty(a kto chce ich wysilać) ;]


Generalnie to tylko propozycja, myślę że trzeba by trochę jeszcze poprawić to co napisałem. I oczywiście użytkownicy musieli by się zadeklarować :) Pozdrawiam.


Obudziłem się :D jest już post na ten temat :P Jednakże na moje oko ten konkurs mógł by tak wyglądać :)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Na recenzję też będzie.., ale nie ograniczamy się tylko do 1 konkursu ;)

Temat dot. recenzji był już poruszany w tym temacie :P
 
Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top