Doładowanie w Orange w zaledwie kilka sekund!

Często korzystasz ze swojego telefonu, chcesz być na bieżąco z newsami i pozostać w kontakcie z bliskimi? Nie daj się zaskoczyć, doładuj telefon! Jeśli jesteś człowiekiem aktywnym, z pewnością cenisz swój czas. Orange proponuje rozwiązanie, które sprawi, że w kilka sekund doładujesz swoje konto. Jeśli lubisz wygodę, doładowanie Orange to rozwiązanie idealne dla ciebie!
doladowanie-w-orange.jpg


  1. Telefon nieodłącznym elementem twojej codzienności
  2. Twoje bezpieczeństwo jest ważne
  3. Korzystaj z okazji do komfortu
  4. Płacisz, więc masz prawo wiedzieć
  5. Doładowanie telefonu na kartę wygodne również dla firm
  6. Pełna kontrola wydatków
Telefon nieodłącznym elementem twojej codzienności
W obecnych czasach telefon stał się częścią życia niemal każdego człowieka. Zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia sięgają po bardziej lub mniej zaawansowane urządzenia, poczynając od prostych telefonów komórkowych, poprzez coraz bardziej funkcjonalne smartfony aż po popularne iphone’y. Z pomocą telefonów użytkownicy komunikują się, wysyłają sobie zdjęcia, sprawdzają newsy, korzystają z social mediów, oglądają filmy, a nawet nimi płacą! Rozwiązanie płatności blikiem stało się szczególnie modne (a kto korzysta z tego rozwiązania wie, że jest również bardzo wygodne). Ludzie lubią być dobrze poinformowani i mieć łączność z bliskimi. W Orange masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Dlatego warto korzystać z doładowania telefonu na kartę i pozostać w kontakcie, mając jednocześnie swoje wydatki pod kontrolą.
Twoje bezpieczeństwo jest ważne
Internet roi się od hakerów i naciągaczy. Z pewnością i ty codziennie otrzymujesz informacje o fałszywych wygranych, nieprawdziwych spadkach lub rzekomo ważnych informacjach zawartych w załączonych linkach. Blagierzy prześcigają się w pomysłach, jak dostać się do Twoich danych osobowych i wykorzystać je w celu wyłudzenia od ciebie pieniędzy. Orange dba o to, byś czuł się bezpiecznie. Twoim jedynym zadaniem jest pamiętać, by korzystać z zaufanych, autoryzowanych stron. Reszta zostaje po stronie operatora, a Ty możesz spać spokojnie.
Korzystaj z okazji do komfortu
Zapewne pamiętasz czasy, kiedy jedynym sposobem doładowania telefonu na kartę było wybrać się do sklepu, gdzie po uregulowaniu płatności otrzymywało się specjalny paragon z kodem doładowującym. Aby otrzymać doładowanie, trzeba było wpisać kod w specjalnej wiadomości SMS. Obecnie doładowanie telefonu na kartę to jedna z najbardziej komfortowych form płatności. Nie tylko nie musisz iść do sklepu, ale nawet nie musisz wychodzić z domu. Gdziekolwiek jesteś, możesz dokonać płatności, także ze swojego telefonu - nieważne, w jakim banku masz konto. Obsługiwana jest większość znanych ci banków w Polsce, a wybrana przez ciebie kwota doładowania pojawi się w twoim telefonie w ciągu kilku sekund od chwili wykonania przelewu! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu doładowań, czas realizacji zasileń od momentu dokonania przelewu znacząco się skrócił. Wcześniej oczekiwanie wynosiło około 40 sekund, natomiast obecnie zasilenie dociera niemal natychmiast.
Płacisz, więc masz prawo wiedzieć
Wiele osób, które po raz pierwszy mają zamiar skorzystać z opcji doładowania telefonu na kartę obawia się, że przelane pieniądze w rzeczywistości nie zasilą telefonu lub że przegapią oni moment wpłynięcia pieniędzy na konto. Przede wszystkim warto wiedzieć, doładowanie pojawia się na koncie niemal natychmiast. W razie gdyby jednak samo to założenie okazałoby się dla ciebie niewystarczające, Orange zadbał o to, abyś otrzymał potwierdzenie wykonanej transakcji. Dostaniesz je zatem SMS-em na telefon, a także mailem na adres, który wskażesz w formularzu podczas dokonywania płatności. Zawsze możesz sprawdzić stan swojego konta wpisując w telefonie krótki kod: *101# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Od razu otrzymasz informacje o stanie oraz ważności konta na połączenia wychodzące.
Doładowanie telefonu na kartę wygodne również dla firm
Telefon służbowy na kartę? Na szczęście faktura VAT to również nie problem. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest doładowanie Orange, szybko i wygodnie uzyskasz fakturę, wchodząc na odpowiednią stronę i postępując zgodnie z instrukcjami. Co interesujące, na fakturze nie będzie widoczny numer telefonu doładowanego telefonu. Zamiast tego otrzymasz unikalny numer, który jest przypisywany do każdego zasilenia telefonu. Wielu pracodawców decyduje się właśnie na telefony na kartę. Zazwyczaj posiadacza takiego telefonu, w przeciwieństwie do rozwiązań abonamentowych, nie wiąże żadna umowa. Dzięki temu pracodawca może poszukiwać i decydować się na korzystniejsze i tańsze dla firmy taryfy. Połączenie korzyści związanych z wydatkami wraz z łatwością uzyskiwania potrzebnych dla firmy faktur, zdecydowanie przemawiają za tego typu rozwiązaniem.
Pełna kontrola wydatków


Doładowanie Orange jest całkowicie transparentne. Płacisz jedynie za doładowanie telefonu na kartę. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów, nie są naliczane żadne prowizje, żadnych ukrytych opłat z tytułu doładowania. Po prostu decydujesz się, jaką kwotę chcesz wydać na zasilenie konta i dokładnie tyle płacisz. Dzięki temu, że nie masz możliwości przekroczenia posiadanego na telefonie budżetu, oraz tak przejrzystym zasadom płatności, swoje wydatki masz zawsze pod kontrolą.
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top