Era nowe stawki abonamentowe i limity dla Blueconnect

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Obrazek

Oferta dostępu do Internetu Blueconnect jest jedną z najczęściej wybieranych na rynku tego typu usług. Teraz wzbogacona zostaje o nowe, ciekawe propozycje. Już od 19 maja 2010r. wzrosną na przykład limity transferu danych.

Blueconnect z laptopem

W ofercie Blueconnect z laptopem Samsung R530 rośnie pakiet danych – z 16 GB do 40 GB w najwyższym abonamencie. Sam abonament z limitem 300 MB zastąpiony zostanie nowym, ze zmianą prędkości po 8 GB.

Dodatkowo powiększony zostaje pakiet danych w abonamencie za 99 złotych.

Nadal obowiązywać będzie oferta z Nową Erą Domową za 1 złoty miesięcznie – propozycja skierowana jest do osób, które podpiszą umowę na 36 miesięcy.

Blueconnect z netbookiem

W ofercie Blueconnect z netbookiem w miejsce abonamentu z limitem 300 MB również zaoferowany zostanie nowy – kosztować będzie 119 złotych, a ograniczenie szybkości transmisji danych nastąpi po przekroczeniu 8 GB.

Najwyższy abonament natomiast oferować będzie aż 40 GB transferu – dopiero powyżej tej wartości nastąpi zmiana szybkości przesyłu.

Nowa oferta Blueconnect z modemem

Od 19 maja obowiązywać zacznie nowa oferta dla klientów, którzy wybierają usługę Blueconnect w ofercie z modemem. W najwyższym abonamencie pakiet transmisji danych wzrośnie ponad dwukrotnie – do 35 GB – przy pozostawieniu jednocześnie tej samej ceny.

Najniższy abonament wynosić będzie 39 złotych ze zmianą prędkości transmisji danych po osiągnięciu 2 GB.

Super Zestaw

Każdy abonent sieci Era, który korzysta dodatkowo z usług telefonii stacjonarnej lub Internetu w sieci Era – uzyskać może 10 złotych zniżki na każdy dodatkowy abonament. Oznacza to nawet 50 zł oszczędności.
 
Co raz to nowsze rozwiązania się pojawiają aby zachęcić klientów do korzystania z danej sieci i brawo. Te nowe limity Blueconnect są bardzo dobre i jeszcze nawet tanie .

Następnym razem takiego typu newsy zamieszczaj w dziale "Operatorzy"
 
Co raz to nowsze rozwiązania się pojawiają aby zachęcić klientów do korzystania z danej sieci i brawo. Te nowe limity Blueconnect są bardzo dobre i jeszcze nawet tanie
Moim zdaniem era została bardzo w tyle jeżeli chodzi o atrakcyjność cen i ofert.
Takie obniżki cen napewno zachęcą klienta.
Inni operatorzy chcąc przyciągnąć klientów także będą obniżali swoje ceny.
 
Moim zdaniem era została bardzo w tyle jeżeli chodzi o atrakcyjność cen i ofert.
Takie obniżki cen napewno zachęcą klienta.
Inni operatorzy chcąc przyciągnąć klientów także będą obniżali swoje ceny.
Zgadza się inni operatorzy nie pozostaną w tyle i lepiej dla nas - klientów...

Ale ta oferta z limitem Blueconnect na prawdę świetna , bo właśnie Era w ostatnich miesiącach miała nie dużo wspólnego z wielkimi promocjami , a tu nagle taki "wystrzał". :ok:
 
Pamiętam jak mój kumpel miał kiedyś właśnie blueconnecta i limit 512 mb... Płacił chyba ponad 40 zł..
Ale było to 2 lata temu.
Dobrze że wszystko się zmienia :D
 
Z czasem wszystko się zmienia to akurat na lepsze i bardzo dobrze, chociaż z internetem w Polsce nie jest najlepiej, bo w innych krajach dostęp do sieci jest za darmo a u nas nie , ale myślę, że za parę lat to się zmieni.
 
U nas dostęp do sieci też jest darmowy. Np hot spoty. Ale na takie to możemy liczyć jedynie w większych miastach i na dodatek w wyznaczonych miejscach:)
mam nadzieje że ceny internetu niedługo się zmienią. Na zachodzie internet jest o wiele tańszy niż w Polsce.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top