Evan Currie - Odyssey One Tom 1-5 za darmo - 2020

Evan Currie - Odyssey One Tom 1-5 Audiobook


"Odyssey One" opowiada historię okrętu badawczego "Odyseja", który wyrusza w rejs po kosmosie. Jakie niebezpieczeństwa czekają na załogę statku, gdy okaże się, że kosmos nie jest tak pusty jak się nam wydaje?
Czy istnieje życie w kosmosie? Odkryj je w pięciotomowej serii "Odyssey One" autorstwa Evana Curriego. To pełen emocji, akcji i bitew cykl dla wszystkich miłośników science-fiction.

Odyssey-One-by-Evan-Currie.jpg


opis:


W pierwszym tomie "Rozgrywka w ciemno" bohaterowie trafiają w sam środek walki między dwoma rasami. Jakie działania podejmą w tej sprawie oraz jakie będą ich konsekwencje?

Drugi tom "W samo sedno" przedstawia powrót załogi "Odysei" na Ziemię, nie wrócili oni sami - wśród nich są przedstawiciele innej ludzkiej rasy. Nowiny, które przynoszą nie są jednak dobre. Przed mieszkańcami naszej planety staje kolejne wyzwanie i trudna decyzja. Czy angażować się w konflikt, który ich nie dotyczy i bitwy, które są tak odległe? Tymczasem nic nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Na jaw wychodzą nowe fakty, a kłopoty mają się dopiero zacząć. Jak poradzi sobie z nimi kapitan Eric Weston?

W trzecim tomie "Ostatni bastion" walki będą toczyć się już w przestrzeni kosmicznej wokół Ziemi. Jak wielkie niebezpieczeństwo grozi ludziom, gdy wróg pozna ich największą tajemnicę - położenie ich ojczystej planety? Tym razem "Odyseja" weźmie udział w bitwie w obronie swojej własnej ziemi. Jednak przeciwnik będzie niezwykle dobrze uzbrojony, w przeciwieństwie do ziemian, którzy nie dysponują dużą flotą, a jedynymi jej obrońcami będą: krążownik Konfederacji, dwóch niszczycieli Priminae oraz niesprawny okręt Bloku Wschodniego.

Fala obcych, którzy dotarli na Ziemię sieje zniszczenie. Miasta upadają a "Odyseja" rozbija się gdzieś na Manhattanie. To właśnie w części czwartej "W ogniu wojny" rozgrywa się przedstawiona akcja. Co dalej z Erikiem Westonem, gdy jego statku już nie ma? Kapitan dobrze wie, że nie może się poddać. Wyrusza w misję oczyszczania świata z dronów. Jaki niespodziewany sojusznik pojawi się na jego drodze? Musisz przekonać się o tym sam!

Choć wydawałoby się, że Eric zasłużył na odpoczynek, nie będzie mu to dane, gdyż w kolejnej części, mianowicie "Król wojowników" postawione mu zostanie kolejne zadanie. Musi on odnaleźć tych, którzy zaplanowali atak na Ziemię.

Evan Currie to kanadyjski pisarz, w którego dorobku znaleźć możemy powieści z gatunku space opera, science fiction i technothriller. Poza cyklem "Odyssey one" może poszczycić się cyklami "Hayden War" oraz "The Scourwind Legacy".

źródło: taniaksiazka.pl

info:

Format: mp3
Rozmiar: 2.78 GB
Typ: Audiobook - pełny
Czyta: Roch Siemianowski


Długość:
  • tom 1: 16 godzin 27 minut
  • tom 2: 16 godzin 12 minut
  • tom 3: 13 godzin 35 minut
  • tom 4: 13 godzin 28 minut
  • tom 5: 9 godzin 46 minut

Odyssey One Tom 1 "Rozgrywka w ciemno"


Oto wizja, która przeraża i fascynuje miliony odbiorców: starcie z innymi cywilizacjami. Evan Currie napisał wspaniałą powieść science fiction, która zawiera wszystko, co powinna zawierać przemyślana, trzymająca w napięciu historia tego gatunku. Teraz można jej również posłuchać w znakomitej interpretacji Rocha Siemianowskiego.Nowe technologie, obce rasy, wyzwania, jakie stawia przed Ziemianami konflikt i konsekwencje, które będą musieli ponieść w efekcie podjętych decyzji – to tylko niektóre elementy tej wciągającej powieści.

To pierwszy tom serii „Odyssey One”, która fabularnie jest bardzo oryginalna, klimatem nawiązuje do klasycznych powieści science fiction. Ma szanse spodobać się słuchaczom w różnym wieku, zainteresować tych, którzy szukają wciągającej lektury i inteligentnej rozrywki. Są tu pojedynki, opisy sprzętu, z którym ludzkość wybrała się w dalekie kosmiczne podróże i próba odpowiedzi na pytanie: jakie mamy szanse w starciu z obca cywilizacją?Również druga odsłona cyklu „Oddysey One” zatytułowana „W samo sedno” ukazała się w wersji audio. Usłyszymy w niej dalsze dzieje załogi Odysei.
odyssey-one-tom-1rozgrywka-w-ciemno-duze.jpg


Odyssey One tom 2 "W samo sedno"


Druga część cyklu Evana Currie

Audiobook z nagraniem fascynującej opowieści dla miłośników kosmicznej batalistyki. Wartka akcja i nagromadzenie zdarzeń powodują, że nie ma czasu zaczerpnąć oddechu przed kolejnym zwrotem akcji.

Okręt badawczy „Odyseja” powrócił już ze swojej pierwszej podróży. Przywiózł złe nowiny oraz ambasadorów – przedstawicieli innej, chodź ludzkiej, cywilizacji kosmicznej, uwikłanej w krwawą wojnę z okrutnymi obcymi. Ziemianie muszą podjąć decyzję, czy angażować się w walkę, podejmować ryzyko, czy też schować głowę w piasek i udawać, że odległy konflikt nie dotyczy Układu Słonecznego.

Tymczasem sprawy się komplikują, jak zawsze, kiedy w grę zaczyna wchodzić polityka, a do tego pojawiają się nowe tajemnice. Kapitan Eric Weston jest gotów do czynu, czeka, aż władze jego świata pozwolą mu na działanie. Na szczęście nie musi czekać zbyt długo. A kiedy zapada już decyzja i okręt wyrusza z misją, zaczynają się prawdziwe kłopoty…
odyssey-one-tom-2--w-samo-sedno-duze.jpg


Odyssey One tom 3 "Ostatni Bastion"


Wrogom zostaje zdradzony pilnie strzeżony dotąd sekret – współrzędne Ziemi. I tym razem to wcale nie załoga “Odysei” sprowadziła na Terran nieszczęście. To kapitan Sun z okrętu Bloku Wschodniego, wracając z wyprawy eksploracyjnej, nieopatrznie podaje położenie ojczyzny.Reakcja nadzorców ze sfery Dysona jest natychmiastowa.

Ku Układowi Słonecznemu nadciąga prawdziwa potęga militarna, złożona ze zbuntowanych dronów. Do nierównej walki z nimi ma stanąć “Odyseja”, dwa niszczyciele Priminae, krążownik Konfederacji i nieczynny okręt winowajców z Bloku Wschodnego.Wartka akcja nie zwalnia nawet na moment.

Ostatni Bastion czytany przez Rocha Siemianowskiego sprawi, że słuchacz zapomni o bożym świecie i będzie kibicował Terranom aż do ostatka.
Trzeci tom serii Odyssey One usatysfakcjonuje wszystkich miłośników gatunku space opera.
odyssey-one-tom-3-duze.jpg


Odyssey One Tom 4 "W ogniu wojny"


Inwazja obcych na Ziemię skąpała miasta w ogniu i krwi. Niektórzy ludzie w panice rzucili się do ucieczki, inni chwycili za broń, aby stawić czoła Drasinom.

„Odyseja” wypełniła swoją ostatnią misję – w atmosferze rodzimej planety siała zniszczenie wśród lądujących dronów. I rozbiła się na Manhattanie. Dla kapitana Westona nie był to jednak koniec zmagań. Tylko on walczył z Drasinami w kosmosie. Tylko on tak dobrze znał wroga. Dlatego teraz prowadzi swoją małą, przypadkowo zebraną armię tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Dzięki wsparciu prezydenta Konfederacji oraz sztabu Gwardii Narodowej Eric Weston może nie tylko oczyścić z dronów Nowy Jork, lecz także odzyskać inne zakażone miasta. Nie ma litości. Wróg chce dosłownie pożreć planetę, każda piędź ziemi okupiona jest krwią.

Jednak w tej wojnie Terranie nie walczą sami. Z głębokiego kosmosu nadciąga odsiecz, sześć potężnych krążowników dysponujących technologią Priminae i ludzi, a na planecie u boku Erica Westona staje niespodziewany sojusznik.
Lecz czy to wystarczy do zwycięstwa?
odyssey-one-tom-4-duze.jpg


Odyssey One Tom 5 "Król wojowników"


Kapitan Eric Weston uratował Ziemię przed drasińską rzezią. Jednak nie będzie mu dane odpocząć, bo przed nim kolejna niebezpieczna misja. Wraz z załogą „Odyseusza” musi wytropić tych, którzy sterują Drasinami, którzy przygotowali atak na Ziemian i Priminae.

Sytuacja robi się groźna, kiedy w przestrzeni kosmicznej natykają się na okręt należący do tajemniczych drasińskich władców. To oni stoją za inwazją na planety Priminae i Układ Słoneczny. Potężne Imperium ma dwa cele: podbić nowe światy i wyrównać stare rachunki. Przed Westonem stoi tylko jeden cel: ocalić ludzkość w tej straszliwej wojnie.
odyssey-one-tom-5-krol-wojownikow-duze.png


 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top