Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam problem mianowicie kiedy ściągnąłem film który zajmował 100 mb na karte o pojemności 128 mb to ten film się przycinał . Czy to jest wina karty filmu czy czego bo ja sam już nie wiem.Proszę o pomoc.
 
nie. kiedyś też tak miałem ale to nie wina wielkości pliku. wina leży w rozdzielczości pliku, ja mam nokie 7610 i na nokię na symbiana jest program smart movie i do tego jest specjalny konwerter i tam wszystko możesz ustawić i wielkość pliku ci zmniejsza lecz nie wiem jak to w sony ericssonach
 
Poprostu film ma za duzy rozmar (np. jak jest telefon 128x172 czy jakoś tak, to jak oglądasz film w rozmarze 240x320 to tak masz ^^)
 
Po pierwsze gdyby miał film w rozdzielczości 240x320 tu nie było by obrazu na jego fonie. Myślę, że to może zależeć od wielkości pliku.
 
Więc tak karta ma pojemność 128 MB (tak napisałeś), a plik 100 MB to jak może Ci się nie przycinać? Kup większą kartę i powinno być ok.
 
to wina wielkości pliku....
gdybyś miał większą kartę nie miałbyś problemu...
ja miałem ten problem z kartą 64MB gdy wgrałem filmik o wadze 37 MB...zmieniłem karte na większą i wszystko hula...(2GB)
 
Nie zgadzam się z Panami. To zależy od:
a) oprogramowania telefonu
b) Czy karta pamięci jest pełna
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
CNK Filmy 4 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
icturus Aplikacje iOS Rozrywka 0 Odpowiedzi
Domczi Filmy 0 Odpowiedzi
Domczi Filmy 0 Odpowiedzi
Top