Firmy Buxowe- naprawde można nieźle zarobić!!!!

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
PTC - Paid To Click. Zarabianie w internecie :>. Nie, nie zamykajcie już tematu bo to nie jest oszustwo, to naprawdę jest możliwe .

Istnieją w internecie setki firm Buxowych. Są to firmy, które płacą za klikanie w linki + wyświetlanie go przez np. 30 sekund. Za jeden link dostajemy przeważnie 0,01$. Dziennie dostajemy zależnie od firmy około buxowej 5-12 (w tych lepszych :d). Wypłata zazwyczaj na PayPal albo MoneyBookers. Różnie, w jednej firmie już od 1$ w innej od 10$.

Widzicie pewnie jednak, że aby zarobić trzeba się jednak trochę namęczyć. Lecz nie do końca... Dzięki poleconym możemy zarobić nawet kilka $ dziennie nic nie robiąc! W lepszych Buxach z poleconego mamy 100% jego zysków! Przykładowy grafik zarabiania:
Klikasz dziennie 10 reklam o wartości 0,01$ - zarabiasz 0,10$
40 twoich poleconych klika dziennie 10 reklam o wartości 0,01$ - zarabiają oni 4$
Łączny dzienny zysk - 4,10$
Łączny tygodniowy zysk - 28,7$
Łączny miesięczny zysk - 123$
Łączny roczny zysk - 1496,5$ = ok. 3600zł

Jeśli rozbudujemy więc "siatkę" poleconych możemy zarobić nawet 3600zł spędzając 5 minut dziennie na klikaniu w linki.

Oczywiście zdobycie 40 aktywnych poleconych nie jest prostą sprawą. Musimy najpierw natrudzić się, a nawet czasem zainwestować w to własne pieniądze. Najlepszym sposobem jest reklama jakiegoś Buxa na dużym forum podając swój link referencyjny. Inną metodą jest "kupowanie" poleconych. Cena zależnie od firmy, np. 15$ za 10 poleconych. A więc inwestując 60$ na 40 poleconych jeśli dobrze pójdzie zwróci się to nam po 2 tygodniach, a dalej będziemy zarabiać .

"Niby czemu firmy mają mi płacić za oglądanie linków? Co oni z tego mają?". Też na początku nie wierzyłem . Otóż, można u nich kupić reklamę. Dla przykładu płacisz 15$ za 1000 unikatowych wejść (min. 20 sekund każde) na twoją stronę. Wiele osób kupuje takie reklamy. Natomiast oni za owe 1000 unikatowych wejść płacą użytkownikom 10$. Krótko mówiąc 5$ idzie do ich kieszeni =). Dodatkowo zarabiają na użytkownikach którzy nie dojdą do wypłaty. Dla przykładu użytkownik zdobył 5$ i mu się znudziło, gdzie wypłata jest od 10$. W linki klikał, więc wejścia w reklamę naliczał, więc zysk dla strony szedł - a strona za to nie musi mu płacić ^^.

Hmm... To się rozpisałem. Ale koniec teorii. Przejdźmy do praktyki. Podam wam parę linków do (moim zdaniem ^^) lepszych firm buxowych. Potwierdzone jest, że płacą, więc nie musicie się obawiać .

Bux.to
http://bux.to/?r=silg
Linki po 0,01$ (dziennie bardzo dużo, nawet do 20)
100% z poleconego
Wypłata od 10$
0,05$ na start
[Moim zdaniem najlepsza firma buxowa]

UWAGA!!!
Żeby się zarejestrować trzeba mieć konto na PayPal. Jeśli jeszcze nie mamy możemy narazie wpisać E-Mail na jaki zarejestrujemy się na PayPal, a owe konto stworzyć później (nawet przed samą wypłatą) .


Z góry dziękuję na rejestrację z mojego polecenia
 
Te metody sa dla naiwniakow. Jasne jak sie zdobedzie kolo 100 poleconych jest super i naprawde sie oplaca. Ale z dnia na dzien jak sam musisz klikac w te linki i placa ci za to 001$ itp to szybko sie nudzi i tylko te firmy na tym zyskuja.
 
Dlatego trzeba zdobyć tych poleconych ;] A jak już sie ich zdobędzie to za kasę która sie zarobi można kupic od firmy więcej poleconych i wtedy ma sie ich coraz więcej ;]
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top