gnieszka Bednarska - Zabierz dzieci, wyjedż z miasta za darmo - 2024

Agnieszka Bednarska - Zabierz dzieci, wyjedż z miastaDrugi po „Piętnie Katriny” pasjonujący thriller w „Cyklu o Amy”. Tajemnicze znaki i dziewczyna, która ma dość odwagi, by je odczytać, a także dość współczucia, by na nie odpowiedzieć. Audiobook „Zabierz dzieci, wyjedź z miasta” to pełna napięcia opowieść o nietuzinkowych ludziach, która, jak zawsze u Agnieszki Bednarskiej, ma solidną podstawę w faktach.

Tajemnicze znaki i dziewczyna, która ma dość odwagi, by je odczytać, a także dość współczucia, by na nie odpowiedzieć.

Przeznaczeniem Amy, bohaterki powieści „Zabierz dzieci, wyjedź z miasta” (audiobook w formacie mp3), są mroczne klimaty i trudne zagadki z pogranicza rzeczywistości. Żyłka poszukiwaczki przygód i podróżniczki do kryjących nieprzeniknione tajemnice miejsc tym razem zaprowadzi ją do Czarnobyla.
Czego się dowie, co odkryje?

Audiobook „Zabierz dzieci, wyjedź z miasta” to pełna napięcia opowieść o nietuzinkowych ludziach – oprócz głównej bohaterki pojawiają się w niej także była zakonnica Ewa i doświadczony przez los Igor – która, jak zawsze u tej autorki, ma solidną podstawę w faktach.

„Zabierz dzieci, wyjedź z miasta” to druga część cyklu powieściowego. Pierwsza, Piętno Katriny, ukazała się w 2O21 roku. Jej akcja toczy w zniszczonej przez huragan Luizjanie.
Wielkość paczki: 880 MB
Czas trwania: 10 godz. 41 min
Bitrate: 192kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Maciej Kowalik
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak
Kod:
https://oboom.io/file/9GKyM0Q-U4Ep7T_6wrfm
https://katfile.com/ywe8qwh2j91p/Agnieszka_Bednarska_-_Zabierz_dzieci,_wyjedz_z_miasta_czyta_M._Kowalik_192kbps.rar.html
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top