Google przedstawia nowe telefony z Androidem

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
lg-lu2300.jpg


Wiele osób miało nadzieję, że Google na swojej konferencji I/O przedstawi oficjalnie Androida 2.2 Froyo. Niestety tak się nie stało. Zaprezentowane zostały za to cztery nowe telefony korzystające z platformy Android.
Pierwszym z nich jest Samsung Acclaim R880, który zostanie wypuszczony przez U.S. Cellular w ciągu najbliższych miesięcy. R880 będzie wyposażony w Androida 2.1, dotykowy wyświetlacz HVGA o przekątnej 3.2-cala, wysuwaną klawiaturę QWERTY, WiFi, Bluetooth, aparat 3.2Mpix oraz dostęp do usług Google.http://i.komorkomaniak.pl/2Ø10/05/samsung-acclaim-r880-us-cellular-android.jpg


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:UfXphR7ybjLJoM:http://www.unwiredview.com/wp-content/uploads/2Ø10/05/Samsung-i5700-Acclaim-R880-US-Cellular.jpg
Kolejnym zaprezentowanym telefonem był Samsung Galaxy i5801. Nie jest jeszcze pewne, czy model będzie nazywał się Galaxy3 jednak niezależnie od tego, znajdziemy w nim Androida 2.1, 3G, WiFi oraz slot kart MicroSD.

Trzecim i ostatnim smartfonem, przedstawionym na konferencji Google był Samsung Galaxy i5500. Tym samym firma ucięła plotki, jakoby i5500 miał być pierwszym telefonem z serii Corby wyposażony w platformę Google. Na pokładzie i5500 znajdziemy Androida 2.1, WiFi, 3G, GPS oraz Bluetooth.

Ostatnią nowością zaprezentowaną przez twórcę każdemu dobrze znanej przeglądarki, jest Acer Liquid Stream. Smartfon ma posiadać dotykowy wyświetlacz oraz procesor Snapdragon o nieznanym taktowaniu.


Wygląda na to, że Android czuje się coraz lepiej na rynku telefonów komórkowych. Oby tak dalej.

Źródło: komorkomaniak
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top