Mam do Was takie pytanie - telefon mam od wczoraj, wszystko poprzestawiane mam na WiFi. Gdy wyłączę router, albo jestem poza zasięgiem neta nie włączę ( to jest oczywiste), lecz nawigacja też nie chce działać - tzn na WiFi jak jest to śmiga świetnie, po pierwszym uruchomieniu od razu mnie znalazło, choć minusem jest to że pokazało że jestem na środku ulicy a siedziałem na 3 piętrze w domu xD Ale to to pikuś. Jeśli jestem poza zasięgiem WiFi to ani nawigacja ani endomondo ( dużo łażę, przydaje się ta aplikacja) nie chce działać, nie wyszukuje mnie. Dzisiaj testowałem Enodmondo, to po 20 minutach chodzenia pokazało mi że przeszedłem ponad 7 km, po prostu cuda... Czum może to być spowodowane? Telefon nówka, karta sim może? Na poprzednim telefonie też mi internet nie działał...
 
Niektóre aplikacje potrzebują do działania internetu i to z niego czerpią większość danych. Bardzo długo masz kartę sim? Po pewnym czasie one też się zużywają, albo nie miały danych funkcji. Idź do punktu operatora, powinni wymienić na nową.
 
Tak właśnie myślę że coś z tą kartą leży, bo już od ponad roku miałem problemy z tym, karta będzie miała z 6 lat spokojnie, może trochę więcej, chyba od dłuższego czasu śpiewała sobie "kiedy powiem sobie dość..." no i powiedziała chyba.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top