Hmm... Skandal?

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Play ostatnio wprowadził bardzo tanie stawki do wszystkich sieci zauważyłem w ofertach innych sieci gwiazdki z małym napisem ,,oprócz sieci play". Moim zdaniem te sieci działają w porozumieniu- kto będzie chciał pisać smsa do kogoś za złotówkę? W ten sposób chcą zahamować rozwój playa. No bo po co komu 200 smsów za darmo skoro nikt do niego nie odpisze? Sieci takie jak era nie odważą się tak zniżyć swoje cenniki, więc ustanawiają wielkie stawki. Co o tym sądzicie?
 
oj fakt na reklamie np. "tu biedronka" na node małym druczkiem pisze oprócz sieci play i na reklamie heyah pisze to samo.
 
oni chca wyeliminować playa bo widza ze dobrze jemu idzie
ja mam playa i jestem z niego zadowolony i wszyscy dzwonia domnie normalnie bez obaw ze beda mieli duze rachunki :)
 
Osobiście myśle że to z jakiś przyczyn bardziej technichnych a przy okazji na początku jak reklamowali TuBiedronka to było bez gwiazdki :)
 
Po prostu inne sieci chcą w jakiś sposób się odegrać za reklamy Play w których miesza inne sieci z błotem "Prześwietlając ich oferty" ze swoją itp.

Nawet czytałem o kolejnych spekulacjach że Prezes Ery przemyśli kupienie Play i tym samym usunie uporczywego konkurenta.
 
Ja uważam że nie uda się zniszczyć play bo coraz więcej ludzi woli ta siec np 14-15 latki z osiedla gdy chcą się porozumieć to co wolą wydać 20+ gr za sms czy mieć za darmo ? Uważam ze pozostanie tylko Orange bo jest chyba najbardziej popularna w Polsce i Play się rozpowszechni :)
 
Ja uważam że nie uda się zniszczyć play bo coraz więcej ludzi woli ta siec np 14-15 latki z osiedla gdy chcą się porozumieć to co wolą wydać 20+ gr za sms czy mieć za darmo ? Uważam ze pozostanie tylko Orange bo jest chyba najbardziej popularna w Polsce i Play się rozpowszechni :)
Hmmm, mylisz się. Narazie zostanie wiele sieci ;) W tym plus który nie ma super ofert ale zawsze ma ciekawe telefony :D. Era też i do tego internet kuszący w dobrej ofercie. Rynek jest podzielony i narazie tak zostanie :D
 
Plus jest najlepszy, pakiety są jak dla mnie stworzone. Plus, Era i Orange utrzymają się najdłużej.
 
To jest polska.Tu ceny zawszę będą o 100% wyższe niż w innych krajach.Z tym trzeba się pogodzić.Rynek GSM wygląda jak nasze drogi i wszystko inne.Na przykład TP SA wielki dominator też ma swoje sposoby aby inne sieci nie zdobyły więcej klientów.
 
Poprostu chcą aby PLAY zbankrutowało... zazdroszczą im stawek i tyle :| dwu-ulicowe sa takie sieci;/ Play Górą ;)
 
To spór chyba bardziej w kwestii formalnej, dlatego wszystkie sieci ustaliły taką a nie inna politykę wobec Play. Jeśli chodzi o stawki na polskim rynku telefonii komórkowej to nie ma co narzekać, jest mnóstwo fajnych opcji,
 
Dobra, też napiszę. Ktoś tam wcześniej stwierdził, że TuBiedronka nie miała żadnych gwiazdek w ofertach. Ale TuBiedronka jest operatorem wirtualnym - czyli korzysta ze infrastruktury innej sieci po ówczesnej podpisanej umowie. Więc czemu miałaby być eliminowana, skoro daje rzeczywistemu operatorowi zysk? A czemu Play jest eliminowany? Play jest stosunkowo nową firmą, nie jest operatorem wirtualnym, więc nie przynosi zysków innym operatorom, stawia własne stacje, więc w przyszłości może stanowić zagrożenie/konkurencję. A skoro dopiero się rozwija, z ekonomicznego punktu widzenia, warto zacząć "dusić" ją teraz.
 
u mnie, po wyjsciu fresha w pierwszym tygodniu, około 12 numerów w książce telefonicznej zmieniło się na play.
Play daje najlepsze oferty jak na razie, dużo ludzi odchodzi od ery, Orange itp.
np. w Reklamach Orange jest że Orange jest największą siecią w Polsce , w Reklamach Plusa to samo, w Erze też. coś tu jest nie tak ? Play daje małe stawki i tym zyskuje ludzi, a nie tak jak Era czy coś robieniem ludzi w balona [ ;
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top