IOS a Android – który system jest lepszy?

Zarówno Android, jak i IOS to niezwykle popularne systemy, które mają swych zwolenników na całym świecie. Który z nich jest lepszy? W poniższym artykule przedstawiamy zalety przemawiające za systemem ze słynnym jabłuszkiem. Dowiedz się, co posiada IOS, a czego nie ma Android.

  1. Znakomita wydajność
  2. Wyjątkowy design
  3. Niesamowite zdjęcia
  4. Szybkie aktualizacje

Znakomita wydajność

Dobrej klasy telefon z systemem IOS, taki jak dostępny w sklepie Neo24.pl, wyróżnia się wyjątkową wydajnością. Słynny iPhone od Apple zawiera wysokiej jakości podzespoły oraz nowoczesne, zoptymalizowane oprogramowanie. To wszystko sprawia, że telefony słynnej marki działają niezwykle płynnie, sprawnie i szybko. Od lat zresztą smartfony Apple zajmują czołowe miejsca w rankingach wydajności. Biją w tym na głowę większość modeli z systemem Android.

Wyjątkowy design

Smartfony z systemem IOS wyróżniają się również stylowym, oryginalnym designem. Minimalistyczny, elegancki, biały projekt stał się synonimem niezawodności, wygody oraz cenionej prostoty. Styl iPhone’ów stał się tak popularny i pożądany, że wielu innych producentów telefonów zaczęło kopiować wygląd słynnych telefonów.

Niesamowite zdjęcia

Apple od zawsze inwestował w najlepszą jakość aparatów montowanych w swych smartfonach. Do dziś urządzenia te wyróżniają się ponadprzeciętną jakością obrazu. Zarówno przednia kamera przeznaczona do selfie, jak i klasyczny aparat znajdujący się z tyłu sprzętu, pozwalają na wykonywanie zdjęć o wyjątkowej jakości. Co istotne, za pomocą aparatów tych można wykonywać nie tylko świetne fotografie, ale również nakręcić znakomity film w jakości Full HD i ze znakomitą klasą dźwięku oraz obrazu. Smartfony innych marek, oparte na systemie Android, wypadają w porównaniu z aparatami Apple zazwyczaj o wiele gorzej.

Szybkie aktualizacje

Dużą zaletą iPhone’ów z systemem IOS jest dostęp do najnowszych aktualizacji. To oznacza, że telefon jest zawsze odpowiednio chroniony, stabilny i nowoczesny. Co ważne, każda aktualizacja IOS jest bardzo szczegółowo testowana i wypuszczana dopiero wówczas, kiedy programiści mają pewność, że jest rzeczywiście wolna od błędów czy wad. Niestety, w przypadku Androida nie zawsze można mieć taką gwarancję.


Przedstawione wyżej zalety nie są jedynymi przemawiającymi za wyższością IOS-a nad Androidem. Jeśli chcesz poznać inne atuty telefonów z systemem IOS i sprawdzić, dlaczego iPhone’y są lepsze od smartfonów z Androidem, wejdź na stronę faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/styl-zycia/dlaczego-ios-jest-lepszy-od-androida/. Znajdziesz tam wiele interesujących informacji na ten temat.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top