Iplus bezpłatne zwiększenie limitu

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Uwaga uzytkownicy Iplusa. Jezeli macie maly limit np 1gb to możecie go sobie zwiekszyc udajac sie do najblizszego punktu Plusa z umowa od iplusa. Przykladowo gdy mamy 1gb placimy 60 zl. Po zwiekszeniu limitu bedziemy mieli 3 gb za ta samo kwote. Zmiana jest bezlpatna.
 
Możesz podac źródło tej informacji bo mnie zaciekawiła?
 
Bardzo ciekawa promocja i na pewno dla niektórych bardzo przydatna, szkoda , że nie dla mnie bo ja niestety nie mam iplusa, ale tak jak wspomniałem Ci co mają to będą na pewno korzystać z tego.
 
Właśnie i chce wiedziec coś więcej bo tak to mam 3GB limitu a miałbym 7GB :)
 
Jak są pytania zapraszam na pw.
 
Witam. jestem tu nowy i nie orientuje sie co to jest pw. moglbys do mnie napisac w zwiazku z ta promocja ?
 
Pw to prywatne wiadomosci..
Napiszesz je klikając np. na mój nick
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top