Pewnie większość z was spotkała się z taką kartą. Nie ma konkretnej nazwy, nie jest wypuszczona przez znaną firmę i cena bywa podejrzanie niska. Chciałabym się zapytać jak to dokładnie jest. Na pewnej stronie miałam kupon do wykorzystania i raczej nie było nic bardziej interesującego. Działać działa, jednak powątpiewam w jej pojemność. Ktoś z was miał już styczność z takimi kartami? Może da się je sprawdzić programem?
 
Wkładając ją w jakiekolwiek urządzenie (laptop, telefon, aparat etc.) i klikając opcję właściwości wyświetlisz informacje o jej rozmiarze ;)

Ogólnie to żadne no-name'y nie są godne polecenia, lepiej kupić mniejszą pojemność, ale od znanego producenta - mamy przynajmniej pewność, że nasze dane będą bezpieczniejsze.
 
Problem w tym, że sprawdzając w taki sposób, wyświetlana jest wielkość producenta. Dawno temu widziałam jakiś program, który przez kilkanaście-kilkadziesiąt minut "zapychał" kartę i tym samym sprawdzał jej faktyczną pojemność. A przynajmniej tak to wyglądało.
No i wiem, że lepsza jest taka znanego producenta. Ale jak wybór jest między tandetną koszulką i kartą, to lepsza ta karta (nawet jeśli miałaby mieć 1GB z tych 16 obiecanych) :D
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top