Katarzyna Bonda - cykl Cztery żywioły Saszy Załuskiej tom 1-4 za darmo - 2024

Katarzyna Bonda - cykl Cztery żywioły Saszy Załuskiej tom 1-4

Katarzyna-Bonda-cykl-Cztery-ywio-y-Saszy-Za-uskiej.png

"Cztery żywioły Saszy Załuskiej" to cykl o śledztwach, w których bierze udział profilerka Sasza Załuska. Rozwiąż wraz z nią kryminalne zagadki!


Cztery książki i cztery kolejne zagadki. Z każdą z nich ma styczność twórczyni portretów psychologicznych, Sasza Załuska. Cykl składa się z tomów: "Pochłaniacz", "Okularnik", "Lampiony" i "Czerwony Pająk".

W "Pochłaniaczu" wszystko zaczyna się od tragedii: zimą 1993 roku ginie dwoje nastolatków. Wówczas wygląda to na nieszczęśliwe wypadki, które nawet nie są ze sobą związane. Równo dwadzieścia lat później Saszę Załuską odwiedza Paweł Bławicki. Jak się okazuje, który jest właścicielem jednego z sopockich klubów muzycznych. Powodem, dla jakiego przychodzi do profilerki, jest strach o własne życie. Jego zdaniem były piosenkarz, twórca przeboju "Dziewczyna z północy", stara się go zabić. Chce, by kobieta zdobyła dla niego dowody. Choć z początku Załuska działa dosyć niechętnie, z czasem zaczyna odnajdywać coraz wyraźniejsze tropy. Sprawa ma wyraźny związek z tym, co wydarzyło się w 1993. Co z tym wszystkim ma wspólnego popularna piosenka?

W "Okularniku" Katarzyna Bonda przenosi Saszę na Podlasie, gdzie kobieta chce zapomnieć o pracy i odetchnąć. Załuska bierze udział w weselu, które źle się kończy. Panna Młoda zostaje uprowadzona. Jak się okazuje, to któraś z kolei osoba powiązana z lokalnym przedsiębiorcą, która nagle znika. W pobliskich lasach wciąż odnajdywane są ludzkie szczątki. Co z tą makabryczną sprawą ma wspólnego samochód: mercedes okularnik?

"Lampiony" prowadzą Czytelnika do przeszłości jednej ze zdolniejszych profilerek. Sasza musi się uporać z tym, co było kiedyś i nie poddawać się, mimo przeciwności. Tajemnica, którą odkryje, może dosłownie zwalić ją z nóg. Tym razem w Łodzi, na drodze profilerki, stanie bezwzględny podpalacz. Czy uda się go powstrzymać?

W "Czerwonym Pająku" dochodzi do porwania córki Saszy. Choć policja bardzo się stara, nie jest w stanie ustalić miejsca, w którym sprawcy przetrzymują dziewczynkę. Profilerka podejmuje się własnego śledztwa i bardzo szybko dochodzi do wniosku, że z uprowadzeniem związek może mieć nietypowe samobójstwo dawnego oficera wywiadu, który działał pod pseudonimem "Dziadek". Mężczyzna był kiedyś przełożonym Saszy. Odnalezieniem dziewczynki interesują się wszyscy, niezależnie od strony, po której obecnie stoją. Najlepiej będzie, jeśli to Sasza ostatecznie wytropi sprawców.
Format: PDF,EPUB,MOBI
Rozmiar: 24 MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: RAR
Danych naprawczych: Brak
Hasło: Brak
Kod:
https://wplik.com/adyublize85x/Katarzyna_Bonda_-_cykl_Cztery_zywio%C5%82y_Saszy_Zaluskiej_tom_1-4.rar.html
 
Katarzyna Bonda - cykl Cztery żywioły Saszy Załuskiej tom 1-4

Format: PDF,EPUB,MOBI
Rozmiar: 24 MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: RAR
Danych naprawczych: Brak
Hasło: Brak
Kod:
https://oboom.io/file/FDNJ_d9qI1rHKM98u139
https://katfile.com/l7pf5zx8rwn9/Katarzyna_Bonda_-_cykl_Cztery_zywio%C5%82y_Saszy_Zaluskiej_tom_1-4.rar.html
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top