Mariusz Czubaj - Cykl Marcin Hłasko Tom 01 Martwe popołudnie za darmo - 2024

Mariusz Czubaj - Cykl Marcin Hłasko Tom 01 Martwe popołudnie„Pewni ludzie znikają, a inni ludzie ich szukają. Tak to jest skonstruowane”, mówi Marcin Hłasko, specjalista do spraw bezpieczeństwa i ekspert zajmujący się poszukiwaniem zaginionych.
Upalne lato 2O13 roku. W gdańskim hotelu zostaje zastrzelony polski parlamentarzysta. Motywy sprawcy – lub jego mocodawców – nie są jasne, a zabójstwo, które wyraźnie wygląda na egzekucję, budzi niepokój wśród polityków i urzędników państwowych. Kilka tygodni później Marcin Hłasko dostaje prywatne zlecenie: ma odnaleźć specjalistę od marketingu politycznego, Daniela Okońskiego, który pracował nad biografią wpływowego polskiego biznesmana i pewnego dnia zniknął bez śladu. Hłasko, choć bez entuzjazmu, przyjmuje zlecenie, i zamiast przesiadywać w swoim domku fińskim na Jazdowie, krąży po warszawskich slumsach i hipsterskich klubach na Placu Zbawiciela, wkracza w świat polityki, szantażu, narkotyków, dużych pieniędzy i mediów. Stopniowo odkrywa ślady prowadzące do zdarzeń sprzed wielu lat. Ale niektórzy zrobią wszystko, by zabrał zdobytą wiedzę do grobu.
Wielkość paczki: 764 MB
Czas trwania: 6 godz 57 min
Bitrate: 256kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Krzysztof Banaszyk
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak
Kod:
https://oboom.io/file/dK-C_JcNy7O9wEP-u4l8
https://katfile.com/7px5z90am3qv/Mariusz_Czubaj_-_Cykl_Marcin_Hlasko_Tom_01_Martwe_popoludnie_czyta_K._Banaszyk_256kbps.rar.html
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top