Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Motorola oficjalnie zaprezentowała kolejny telefon oparty na platformie UIQ - MOTORIZR Z10. Jest on następcą bardzo ciekawego ale mało popularnego modelu Z8. Cechą charakterystyczną serii Z jest specyficzny mechanizm slidera, który po rozsunięciu telefonu nadaje mu lekko zakrzywiony kształt przypominający banana.

MOTORIZR Z10 niewiele z wyglądu różni się od swojego poprzednika. Został wyposażony w lepszy aparat cyfrowy o rozdzielczości 3.2 mln pixeli z autofocusem i możliwością nagrywania filmów video Mpeg 4 w rozdzielczości QVGA z 30fps, ten sam wyświetlacz wielkości 2.2 cala [16 mln kolorów] i podobną ilość pamięci wewnętrznej [90 mb]. Obsługuje karty pamięci microSD do pojemności 32GB.

Użytkownik dostanie do dyspozycji specjalne aplikacje do edycji filmów video bezpośrednio w telefonie. Będzie można za ich pomocą dodać własną ścieżkę dźwiękową czy przesłać gotowy plik na YouTube.

Motorola Z10 będzie pierwszym modelem opartym na interfejsie UIQ 3.2 działającym na systemie operacyjnym Symbian 9.2.

Na razie brak wiarygodnych danych na temat daty wprowadzenia do sprzedaży i ceny tego telefonu.stylowy i z pojemnoscia ;)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top