Motorole z potężnymi bateriami

Dziś zadebiutowały nowe smartfony Motoroli. Nie chodzi jednak o długo oczekiwany tajemniczy projekt Moto X, a o urządzenia z serii Droid.

Najciekawszą premierą jest prawdopodobnie Motorola Droid MAXX. Jest to następca wcześniejszych modeli – RAZR MAXX oraz RAZR MAXX HD. Nowy model wyposażony jest w nieco większy, 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (1280x720 pikseli), 2 GB pamięci RAM i 2-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz. Ma także 32 wbudowanej pamięci flash. Jest też aparat o rozdzielczości 10 MP (f/2.4) oraz obudowa wykonana z kevlaru.

Seria MAXX jest znana z gigantycznych baterii i nie inaczej jest w tym przypadku. Droid MAXX jest wyposażony w ogniwo o pojemności 3500 mAh, a mimo to grubość urządzenia nie przekracza 8,5 mm. To nieco więcej od Galaxy S4 i mniej niż grubość HTC One. Wg Motoroli Droid MAXX bez problemu na jednym ładowaniu wytrzyma 48 godzin.

Ponadto w ofercie Motoroli pojawił się również model Droid Ultra. Urządzenie różni się od modelu Maxx mniejszą baterią o pojemności 2130 mAh i jest jeszcze smuklejsze – tylko 7,3 mm. Urządzenia dostępne są obecnie jedynie w sieci Verizon i trafią na rynek dopiero za miesiąc – 20 sierpnia.

http://www.chip.pl/ext_scr/blobimgs/2Ø13/07/full/HUP6q1EpiZXt6E6CfaMk.png
http://www.chip.pl/ext_scr/blobimgs/2Ø13/07/full/AN1dLcJbf5djAzbliffv.png
http://www.chip.pl/ext_scr/blobimgs/2Ø13/07/full/JNdUG3cuglGsME6jOU70.png
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Ostatnie posty
Top