Witam
W ostatnim czasie chciałem sobie zagrać w grę Dr. House pobrałem ją z tej strony na rozdzielczość 176x208 i nie działał później wgrałem X-mena ten się zacinał nie można było grać, tak samo jest z grą UNO. Wgrywałem takie aplikacji jak: Palringo Inspiro lub GG Plus każde po chwili się zamykało. Przecież N70 ma wsparcie dla Java MIDP v2 to dlaczego aplikacje/gry się zacinają, nie działają? Zrobiłem dwa razy hard reseta, raz wpisałem numer a drugim razem kombinacją klawiszy, ale i tak nadal te aplikacje/gry nie działały poprawnie było to samo. Nigdy nie zmieniałem softa.
Czy jest na ten telefon jakiś program do oczyszczania pamięci ram ? Czy wie ktoś jak pomóc ?