Najciekawsze gry Android za darmo - 2020

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Najciekawsze gry Android

W tym temacie będą umieszczane najciekawsze i najlepsze gry na platformę Android. Oto listna najciekawszych (moim zdaniem) gier Android wszechczasów:​..:: Angry Birds ::..Angry Birds to przykład tego że prosta gra może stać się hitem. Gra ma już 2 lata a nadal cieszy się ogromną popularnością wśród posiadaczy telefonów z takimi systemami jak Android czy iOS. Założenia gry są bardzo proste: mamy procę za której pomocą wystrzeliwujemy ptaki które mają za zadanie zabić świnie. Żeby gra nie była zbyt prosta świnie umiejętnie pochowały się w różnego typu zabudowaniach, niektóre są tak zabunkrowane że trzeba poświęcić trochę czasu na przejście poziomu. Należy dobrać odpowiednią strategię niszczenia, ponieważ budynek może być zbudowany z różnych tworzyw (drewna, szkła, kamienia lub lodu), a każdy ptak ma inne właściwości burzące danego materiału.

Potęgę Angry Birds można przedstawić w liczbach, np. miesięcznie gra w nią aż 35 mln graczy a grę sciągnieto aż 350 mln razy. Sukces gra może napewno zawdzięczać temu iż jest w 100% darmowa, i dostępna na wielu platformach.

-> Pobierz: Angry Birds <-..:: Air Control ::..
Air Control to teoretycznie uproszczony symulator lotniska jednak każdy kto w tą grę grał wie iż jest to bardzo wymagająca i wciągająca gra zręcznościowa. Naszym celem jest bezpieczne sprowadzenie wszystkich samolotów na pas lotniska. Strata samolotu oznacza przegraną. Z czasem natężenie ruchu rośnie i poziom gry staje się coraz bardziej trudniejszy aż dochodzimy do momentu gdy 10 palców to zamało aby zapanować nad wszystkimi maszynami.

-> Pobierz: Air Control <-..:: Asphlat 6: Adrenaline ::..

..:: Worms ::..

..:: Hungry Shark 3 ::..

..:: Defender ::..


..:: Age of Zombies ::....:: Fruit Ninja ::....:: Guerrilla Bob ::..

..:: Trainz Simulator ::..

..:: Reflexions ::..

..:: Clouds & Sheep ::..

..:: Guns'n'Glory ::..

..:: Zombieville USA ::..

..:: Sprinkle ::..

..:: Dragon, Fly! ::..

..:: X-Plane ::..

..:: SimCity ::..

..:: SteamBirds ::..

TEMAT JEST JESZCZE NIE GOTOWY
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
  • Lubię to
Reactions: CNK
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Artemid@ Gazety Półrocznik 2 Odpowiedzi
P Gry iOS Wyścigowe 0 Odpowiedzi
betyboop Gry iOS Symulatory 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 34 Odpowiedzi
Matheo11 Sport 26 Odpowiedzi
Top