Nielimitowane rozmowy teraz także w 36i6

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Oferty nielimitowanych rozmów w ramach sieci, których prekursorem był całkiem niedawno Play zaczynają być powoli standardem. Na wprowadzenie swojej wersji Stanu Darmowego zdecydowała się kolejna sieć 36 i 6.
Propozycja nazywa się PiszMów Dobowy i obejmuje użytkowników taryfy o tej samej nazwie.

Nielimitowane rozmowy w ramach sieci 36i6
Ci wszyscy, którzy korzystają nadal ze starej taryfy 36i6 mogą bezpłatnie zmienić ją na PiszMów Dobowy. Wystarczy tylko użyć krótkiego kodu *147*36# i wcisnąć klawisz zadzwoń. Aktywacja nowej taryfy zostanie potwierdzona przez sieć wysłaniem SMS-a na numer użytkownika.
Od momentu aktywacji taryfy PiszMów Dobowy można dzwonić i wysyłać SMS-y w ramach sieci 36 i 6 bez naliczania prze
z operatora dodatkowych kosztów.
Jest też jednak haczyk: najpierw musimy zapłacić 29 groszy za pierwsze połączenie wykonane danego dnia do 36.6. Dopiero reszta rozmów ze wszystkimi w ramach tej sieci jest za darmo i bez limitów do końca dnia, czyli do północy.

Podsumowując więc, nielimitowane rozmowy kosztują nas 29 groszy dziennie, co daje 8,7 zł miesięcznie. Jest to jednak i tak bardzo niska stawka jak za prowadzenie rozmów przez cały miesiąc.
Uwaga! Darmowe rozmowy mamy tylko w 36 i 6 nawet telefon zakończony w Plusie, choć technicznie jest to ta sama sieć, zostanie normalnie podliczony!
Nielimitowane SMS-y w ramach sieci 36i6
Oprócz rozmawiania za friko można też za darmo SMS-ować. Zasada jest dokładnie taka sama: płacisz 9 groszy za pierwszego SMS-a wysłanego danego dnia do 36.6, reszta SMS-ów, które wysyłasz do 36.6 jest za darmo i bez limitów do końca dnia.

Wysyłanie wiadomości tekstowych kosztuje nas więc jeszcze mniej, bo zaledwie 2,7 zł miesięcznie.
Uwaga! Działa ta sama zasada: SMS-y są darmowe wyłącznie w ramach 36i6.
Zarówno w przypadku rozmów, jak i SMS-ów, użytkownik może korzystać z Usługi również przy zerowym stanie konta pod warunkiem, że znajduje się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących.

Źródło: komorkomania.
 
Napisałbyś, że w Play, ale tylko określone taryfy, m.in. Play Fresh.
 
Witam mam pytanie
Jak tą usługę Wyłączyć
 
Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top