Nokia 5200 Nie działąjące klawisze na górnym sliderze

Witam, mam problem z nokią 5200, chodzi o to że nie działają żadne klawisze na górnym sliderze, jeszcze pare dni temu jak docisnąłem slider to działał prawy górny klawisz i zielona słuchawka a teraz nic nie działa, dodam ze numeryczna klawiatura działa poprawnie, głośność i aparat tez. co jest do wymiany?
proszę o pomoc.
pozdrawiam.
 
Taśma LCD bądź płytka klawiatury, ale obstawiam pierwszą ewentualność.
 
jak kupie takiego torxa to sprawdze czy tasma nie pęknieta, a i tasma byla wymieniana czyli bardziej to tasma?
w serwisie za wymiane tasmy chca 80zł wiec samemu bedzie mniej weicej ile to kosztowac?
 
Byc moze tasma odczepiła się na pinie. Wcale nie musi byc uszkodzona. Sam pisales ze jak docisnąłes to działało
 
jak kupie takiego torxa to sprawdze czy tasma nie pęknieta, a i tasma byla wymieniana czyli bardziej to tasma?
w serwisie za wymiane tasmy chca 80zł wiec samemu bedzie mniej weicej ile to kosztowac?
Nie koniecznie taśma musi być pęknięta, aby utrudniać pracę.
Wystarczy, aby była zagięta bądź lekko przecięta i może sprawiać problemy.
Ceny znajdziesz na Allegro, niekiedy sprzedawca dodaje torx do zestawu (taśma + torx).
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
arolxxx Nokia 3 Odpowiedzi
N Nokia 2 Odpowiedzi
S Nokia 5 Odpowiedzi
S Nokia 3 Odpowiedzi
D Jaką kartę pamięci wybrać? 6 Odpowiedzi
Top