Nowości promocyjne w ofercie iPlus

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
iw896g.jpg


Od 12. stycznia Plus wprowadza nowe odsłony promocji iPlusa. W ofertach pojawi się także nowy modem oraz nowy router.

Do oferty wprowadzony zostaje nowy modem USB - ZTE MF636 HSPA 7,2. Modem wspiera wszystkie dostępne technologie transmisji danych: HSDPA/HSUPA/3G 2100 MHz oraz EGDE/GPRS/GSM 1900/1800/900/850 MHz, umożliwiając pobieranie danych z sieci do komputera z prędkością do 7,2 Mb/s, a wysyłanie danych do sieci z prędkością do 2 Mb/s (w przyszłości 5,76 Mb/s). Przeznaczony on jest do pracy zarówno w laptopach jak i komputerach stacjonarnych. Działa w technologii plug&play - zero CD, czyli zainstaluje się w komputerze samoczynnie po podłączeniu do gniazda USB, bez konieczności wgrywania oprogramowania z płyty CD. Modem ma także wbudowane gniazdo na kartę pamięci microSD (o pojemności do 4 GB), dzięki któremu z powodzeniem może być wykorzystywany jako pendrive.


35bv0nr.jpg

W ofercie pojawi się także nowy router Huawei B970 HSPA 7,2 Mb/s. Dzięki routerowi możliwe jest utworzenie lokalnej bezprzewodowej sieci w technologii WLAN i dzielenie dostępu do internetu pomiędzy kilkoma komputerami. Automatycznie wybiera najlepszą z dostępnych w danym miejscu technologii transmisji (HSDPA/HSUPA, 3G, EDGE lub GPRS). Dla osób, które nie chcą korzystać z bezprzewodowej technologii WLAN, możliwe jest podłączenie kablem do routera nawet do czterech urządzeń. Można gotakże wykorzystać jako zwykły modem zewnętrzny podłączając go do komputera za pomocą kabla USB, który znajduje się w zestawie. Urządzenie umożliwia także odbieranie i wysyłanie wiadomości SMS.
Huawei B970 posiada także obsługe telefonii VoIP oraz złącze RJ11 umożliwiające podłaczenie zwykłego telefonu i korzystanie z połaczeń internetowych.

W nowych odsłonach promocji obniżono ceny netbooka Samsung NC10 w abonamentach 59/75 ( o ok. 100 zł) oraz podniesie w taryfach z abonamentem 129/160 (o ok. 200 zł). Obniżone zostaną także ceny kilku modemów.

ź(wł)

P.S nie wiedziałem gdzie to dać więc jak źle proszę o przeniesienie..:P
 

Załączniki

sądzę że najlepiej jest mieć stałe łaczę:D
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top