Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
2q8rrcl.jpg


Herald posiada Windows mobile 5.0 jednak jak komuś nie pasuje można wgrać już 6.5. Rozdzielczość 320x240. Pocket PPC, HTC HOME albo inne przydatne rzeczy na pulpicie (takie widgety można powiedzieć). Na początku wygląd mi się nie podobał, ale wygląd się nie liczy. Jest to mój pierwszy telefon HTC i bardzo jestem z niego zadowolony. Szybkość pisania sms jak na komputerze (klawiatura QWERTY), dużo aplikacji, gier, daje dużo możliwości i co jakiś czas wychodzą kolejne aplikacje i gry!
Ten telefon nie jest stworzony do robienia zdjęć więc posiada jedynie 2.0 Mega Pixela ale jak dla mnie to i tak to wystarczająco. Jednak gdy wgramy Windows mobile 6.5 wtedy Herald naprawdę pokazuje swoje oblicze. Jest znacznie szybszy, nie zamula, dokładniejszy, daje jeszcze większe możliwość np. Microsoft tag lub Networ Wizard. Najbardziej podoba mi się u niego menu gdzie znajduje się : (po koleji)
zdjęcia
muzyka
połączenia
email
godzina
sms
pogoda
kalendarz
ulubione

Oczywiście to jest moje ustawianie jak robiłem rom, jak ktoś potrafi może zrobić więcej, mniej w innej kolejność, dodać nowe aplikacje.

Myślę ze pokrutce przedstawiłem HTC P4350 (HERALD)
 
Telefonik na prawde fajny , polecam szczególnie dla osoby która duzo pisze :)
 
Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top