Plus razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Sieć Plus również w tym roku wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który po raz siedemnasty odbędzie się w najbliższą niedzielę. Sieć już od wielu lat aktywnie angażuje się w pomoc przy organizacji Finału.
Podobnie jak w latach ubiegłych, licytację podczas Finału wspomoże 100 konsultantów Plusa - wolontariuszy, którzy będą obsługiwać infolinię aukcji telewizyjnej. Plus zapewnił organizatorom także wsparcie technologiczne.
Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y. Koszt SMS-a wynosi 5 PLN plus VAT (6,10 PLN z VAT). Operator sieci Plus nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP klienci sieci Plus za pośrednictwem SMS-ów zasilili konto Fundacji kwotą 767 270 PLN.
Współpraca między siecią Plus a Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy Fundacja WOŚP postanowiła wprowadzić w Polsce Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Fundacja zakupiła terminale bazodanowe, Plus zaś wyposażył je nieodpłatnie w modemy pakietowej transmisji danych GPRS. Terminale z modemami znajdują się obecnie niemal we wszystkich oddziałach noworodkowych w całej Polsce i służą do wprowadzania i przesyłania do Centralnej Bazy Danych niezbędnych informacji dotyczących badania słuchu każdego nowo narodzonego dziecka. Dzięki wykorzystaniu sieci Plus rozwiązanie to gwarantuje bezpieczny oraz szybki sposób przesyłania danych. System nie wymaga dodatkowych inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną w szpitalach. Aktualnie badaniami objętych jest blisko 100% populacji noworodków, co jest ewenementem na skalę światową.
(ź)Plus​
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top