Potrójny zysk dla firm w Plusie

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Obrazek

Plus przygotowała nową promocję dla klientów biznesowych przedłużających umowę. Operator w ramach oferty partnerskiej “Potrójny zysk” oferuje trzy korzyści w postaci dodatkowych pakietów minut oraz benefitów od swoich partnerów. Aby skorzystać z promocji trzeba przedłużyć umowę z Plusem na kolejne 24 miesiące.
Pierwszą z korzyści, jaką Plus przygotował dla klientów firmowych, jest pakiet minut. Wybierając jedną z sześciu taryf Syberyjskich, poza minutami wliczonymi w abonament, każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z dodatkowego pakietu od 400 do aż 1800 minut. Należy jednak pamiętać, że pakiet otrzymuje się jednorazowo do wykorzystania przez 24 miesiące trwania umowy.
Druga z korzyści to możliwość aktywacji usługi “5 wybranych numerów do Plusa i na stacjonarne” dla pięciu najwyższych abonamentów (promocja niedostępna dla najniższej taryfy).
Trzecia oferta obejmuje benefity od partnerów Plusa. Promedis i Medycyna Rodzinna proponują abonament w wysokości 40zł na kilkadziesiąt zabiegów i badań oraz nieograniczoną ilość konsultacji u 10 specjalistów. Korzystając z benefitu Allianz Direct klienci przedłużający umowę otrzymają nawet 500zł zniżki na ubezpieczenia OC lub pakiet OC i AC.

Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie na stronie Plusa:
Potrójny Zysk - Oferta Partnerska
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top