Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam Aville i chciałbym odtwarzać pliki symbian na niej
POMURZCIE WIEM ŻE AVILLA MOŻE NIE MA SYMBIAN ALE ZA TO ODTWARZA PLIKI LECZ MI WYSKAKUJE BŁĄD JAK MORZNA TO ZMIENIĆ MORZE JEST PROGRAM KTURY ZMIENIA .SIS NA .JAR ? POMÓRZCIE

Bartek :]
 

Nie da się. Trochę własnej inicjatywy i poszukaj. LOCK :!:

+

 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top