Quiz Challenge [Darmowa] Logiczne Android 2.3+ za darmo - 2021

Witajcie wszyscy,
Zapraszam do pobierania gry, która nazywa się Quiz Challenge.Opis:
Marzysz o ciekawym bezpłatnym quizie w polskim języku, prawda? Możesz przestać, bo oto nadchodzi Quiz Challenge PL! Gra logiczna wzorowana na polskich teleturniejach (między innymi: jeden z dziesięciu, wielka gra, miliard w rozumie, państwa miasta, milionerzy, krzyżówka szczęścia, czy jesteś mądrzejszy od ... ), czy szkolnych grach (państwa miasta, jaka to stolica, zagadki logiczne).

Prosta i łatwa gra logiczna przypominająca teleturniej, intuicyjna rozgrywka, nowoczesne grafiki, zero ściemy, liczy się tylko wiedza i jak zawsze trochę szczęścia. Możesz rywalizować ze znajomymi z FB o to, kto z was jest najmądrzejszy. Co wolisz: być najgorszym w klasie czy być na samym szczycie kwizu?
Podobnie jak w teleturnieju Milionerzy masz do dyspozycji 3 koła ratunkowe. U nas są to: zamiana pytania, wyszukanie pytania w Google, i podwojenie swojego dorobku punkowego.

Gra całkowicie bezpłatna zawiera pytania z wielu kategorii (geografia, biologia, historia, język polski, matematyka, nowinki, świat seriali i filmów, marki i rodzaje samochodów i wiele innych). Odpowiedzi są równie różnorodne jak pytania, poza standardowym prawda czy fałsz, tak czy nie, mamy też inne możliwości. Co wolisz nudne darmowe quizy z monotonnymi pytaniami na które możesz odpowiedzieć jedynie prawda czy fałsz, albo prawda czy ściema lub tak czy nie czy polską wersję dopracowanego quizu który pokochało tysiące polaków? Wybór chyba jasny!

Jeśli lubisz zagadki logiczne, zgadnij logo czy krzyżówki, wykreślanki, teleturnieje i chcesz powiększyć swoją wiedzę pobieraj śmiało ten kwiz.

Zapraszamy do najnowszego i najlepszego darmowego quiz po polsku - Quiz Challenge PL

Wersja android: 2.3+

Quiz - prawda czy fałsz – Aplikacje Android w Google Play

Galeria:

 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
P Gry iOS Edukacyjne 0 Odpowiedzi
P Gry iOS Edukacyjne 9 Odpowiedzi
irocket Gry Android Logiczne 0 Odpowiedzi
irocket Gry Android Logiczne 0 Odpowiedzi
irocket Gry Android Logiczne 0 Odpowiedzi
Ostatnie posty
Top