Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Tutaj wypisujmy wpadki które udalo nam sie dostrzec w reklamach telewizyjnych:

Reklama napoju Fruti - Facet stoi w sklepie i łapie sie za głowe po czym mówi "Co tu kupic?" podczas gdy na wszystkich półkach po obu stronach stoi tylko fruti... Faktycznie trudny ma wybór :)

W reklamie Kredyt Banku jedna z pracownic tejże instytucji krzyczy do jakiegoś faceta przez szybę dodatkowo jeżdżą tam samochody. Koleś nic nie slyszy - nic dziwnego. Babka pisze mu na kartce to co chce mu powiedziec. I nagle on jej odpowiada, a ona usłyszała za pierwszym razem, później to samo.

Telezakupy Mango. Reklamowany jest jakiś cudowny krem na trądzik, zmarszczki, etc. Niestety nie pamiętam jego nazwy, ale brzmiała mi na włoską.W reklamie pokazana jest jakaś kobieta z trądzikiem zachwalająca krem. Pokazane są jej zdjęcia ,przed, i ,po,. Obok siebie sa IDENTYCZNE zdjęcia tyle ze jedno z trądzikiem a drugie bez. A dla zmylenia widza tylko sweterek został zmieniony. Marne oszustwo.

W reklamie Monte Drink jest mały błąd.Gdy Monti odczepia się cały od opakowania to jego obrazek na nim zostaje, a gdy odczepia się i pyta ,,Co dzisiaj robisz?,, nic za nim nie zostaje.

W reklamie Wanisha, gdzie piorą tą bluzkę w supermakecie, to na półkach za ludźmi stoją TYLKO WANISHE!!!!!! CZY KTOŚ WIDZIAŁ SKLEP Z TAK DUŻYM WYPOSARZENIEM TEGO SAMEGO TOWARU?????? :) :D =)

Reklama tego serka śmietankowego FILADELFIA, czy jakoś tak:) Ona pstryka palcami i ten facet już ma kanapkę w ręce. To po co ona sobie sama ją smarowała? Po co jej w ogóle lodówka? PO CO ON PRASOWAŁ I PRAŁ, SKORO JEDNYM PSTRYKIEM MOGLI ZROBIÆ WSZYSTKO!!!!!!!!! :) :D =)

Reklama ,,Head & Shoulders,,. Grupka ludzi przy stole kręci czarnym testerem, na kogo wypadnie ten sprawdzi czy ma łupież. Wypadło na czarnowłosą dziewczynę (bez łupieżu) jednak gdy ona przykłada tester do włosów widac ze jest on cały poobklejany łupieżem. Zbytnia idealizacja za pomocą komputera (włosy dziewczyny) nie popłaca...:/

W reklamie piwa Carsberg), tego co teraz cena wynisi 2,69zł budzik gościa dzwoni o 2:69. Czy ktoś zauwarzył że jak gostek si e obudził to było już całkiem jasno, a ja nie słyszałam żeby wschód słońca był o godzinie 1(żeby zdążyło się rozjaśnić:)), a po drugie godzina ma 60 minut, więc jak na zegarku mogła się wyświetlić 2:69??

Reklama kaszek Nestle. Prezez (bobas) próbuje kaszek. W pierwszym ujęciu ma ubranko białe z guzikami, ale po przedsktawieniu nowej kaszki (gdy mały klaszcze) widać, ze ma bluzkę z jakimś niebieskim wzorkiem.

Ta opona z Michelin, okrążająca cały świat... no właśnie. Nie jest nawet brudna, ani mokra, ani nic, a przecież na pewno musiała przejechać (przepłynąć?)ocean, morze, albo przynajmniej jakąś rzekę... No chyba że złapała samolot ;)

Reklama Tesco co chłopak chce zamknąć tornister... w scenie gdy już się zdenerwował i skacze na tornister jest spowolnione tempo.... lecz jego mama mówi zwykłym tempem.... czyli że mówiła baaardzo szybko i ja bym tej mamy nie zrozumiał :D

W reklamie Tesco, w której chłopaczek nie może zamknąć tornistra, to w chwili kiedy skacze (w spowolnieniu) jest kilka ujęć. I w jednym, w którym jeszcze leci ma ręce na bok. W drugim natomiast ma już w tył.

Płyn do mycia naczyń Pur. B.Dykiel stoi w super markecie przy kasie z Purem. Nawiązuje rozmowe z kasjerką. 1.za B.Dykiel są półki, na których stoi tylko Pur 2.w sklepie nie ma wogóle ludzi

Reklama jakiegoś proszka na przeziębienie, możliwe że Gripex. Wieczór, małżeństwo siedzi i czyta gazetę, na dworze pada deszcz. Twedy przybiega smutna dziewczynka i krzyczy, ze Rex uciekł. Więć tato idzie na deszcz szukać psa. Tylko jak ten pies uciekł? Drzwi zamknięte, w drzwiach klapy psiej nie ma, a i ta psina troche za mała aby sobie sama klamkę nacisnęła. ?

Reklama spryskiwacza Ajaks. Jakiś facet mówi, ze typowej męskiej łazienki nic nie doczyści. Wtedy wziął do ręki tą część prysznica, z której leci woda i popsikał jej część. Więć kamień powinien zejść tylko z tego kawałeczka, ale gdy ten pan przetarł gąbką główkę prysznika, kamień zszedł z całej powierzchni
 
a jeśli chodzi o reklamę carlsberga to na budziku jest godzina 2.69 bo to miało być tak specjalnie
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top