Reorganizacja działu Rom'y Android

Witam, piszę w sprawie działu Rom'y Android -> ROM'y Android | GSMX.CO - Twoje forum GSM , aktualnie posiada, większość pod-for do dosyć starych telefonów, a w samym głównym dziale jest tak jakby zatłok (trudno znaleźć to czego szukamy). Moją propozycją jest utworzenie poszczególnych pod-for dla danych marek, telefonów plus dodanie ewentualnie prefixów. Co o tym myślicie?
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
  • Lubię to
Reactions: CNK
Według mnie ten dział jest zbędny.
Zazwyczaj jak ktoś szuka romów to leci na xda-developers...

Chociaż jak komuś się będzie chciało wrzucać to owszem, można zrobić te pod-fora.
 
No właśnie jak ktoś chce rom to leci na xda, a tak w ogóle to mój necik nie pozwala na wrzucanie dużych plików (prędkość). Było by komu wrzucać to można się tym zająć i zrobić z tym porządek.
 
Pomysł ok ale pobieranie będzie małe a raczej bardzo małe bo na xda i chomikuj jest tego dużo a np.: jak ktoś szuka romu do lg l3 to pierwsze co wychodzi to chomikuj bo to polska strona i tam najczęściej pobierają ludzie. (Wiem bo sam mam chomika na którym są tylko romy)
 
co do romów to XDA, jednak dział do rozmów na temat dobrze działającego i stabilnego romu zawsze się przyda. Jak ktoś tak jak np. @CNK często zmienia romy to przy okazji może też napisać parę zdań na temat danego romiku ;) ;P
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top