Rick Riordan - Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 1) Złodziej pioruna za darmo - 2024

Rick Riordan - Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 1) Złodziej piorunaCzy życie dziecka może się zmienić diametralnie, z dnia na dzień? Oczywiście. Szczególnie, kiedy okazuje się, że dziecko nie jest człowiekiem, a osobą półkrwi. Poznajcie bohatera książki „Złodziej pioruna” autorstwa Ricka Riordana, która właśnie ukazała się w wersji audio.
To historia chłopca, który – jak się okazało – jest synem greckiego boga, a co za tym idzie ma zdolności, o które sam siebie nie podejrzewał. I to nie pozostanie bez konsekwencji.
Tym bardziej, że w wyniku nieporozumienia młody wchodzi w konflikt z Zeusem, który oskarża go o kradzież pioruna. Nie będzie lekko! Żegnajcie koszykówko i rowerze, witajcie prawdziwe kłopoty!
Niezwykłe nagranie, które powstało z myślą o młodzieży, a po które z powodzeniem może sięgnąć cała rodzina. To opowiedziana z humorem, ale również trzymająca w napięciu historia o perypetiach nastolatka postawionego w zupełnie nowej sytuacji. Czasami to przecież zdarza się każdemu, choć może niekoniecznie trafia przed oblicze przywódcy greckich bogów…
Polecamy audiobook dla młodszych i starszych miłośników fantastyki. Nagranie w interpretacji Marcina Hycnara.
Wielkość paczki: 556 MB
Czas trwania: 10 godz 8 min
Bitrate: 128kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Marcin Hycnar
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak
Kod:
https://oboom.io/file/F63w_Y-xvBnP7cRWtqbr
https://katfile.com/pkaudzvoyu14/Rick_Riordan_-_Percy_Jackson_i_Bogowie_Olimpijscy_(tom_1)_Zlodziej_pioruna_128kbps.rar.html
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top