SMS za mniej niż grosz

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Znam sposób aby (tylko i wyłącznie) w sieci Era i Heyah dzięki, któremu można wysyłać smsy za mniej niz jeden grosz! Chcesz / chcecie znać więcej szczegółów ?? Zapraszam na priv ;)
 
Ostatnio edytowany:
Po co na priv skoro kolega może napisać to na forum i każdy będzie zadowolony.
 
Gdyż to wymaga podania numeru :P a tego raczej nikt publicznie nie zrobi ;)
 
To chociaż opisz co i jak aby mniej więcej wiedzieć jak to działa :)
 
Przecież podawać numery nie musisz... Wystarczy że tam gdzie pisze numer to wstawisz np. 669 XXX XXX ;)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Rain Man Samsung 0 Odpowiedzi
M Aplikacje Android Motoryzacja 1 Odpowiedzi
M Nawigacja Android Android 4.0+ 0 Odpowiedzi
M Aplikacje Android Komunikacja 0 Odpowiedzi
Emilku Samsung 2 Odpowiedzi
Top