Steffen Jacobsen - Trofeum (2023) za darmo - 2023

trofeum-duze.png


Kiedy Elizabeth Caspersen znajduje płytę DVD w sejfie swojego zmarłego ojca, zwraca się o pomoc do prywatnego detektywa, Michaela Sandera, o rozwikłanie rodzinnej zagadki. Nagranie przedstawia brutalną, cyniczną i szczegółowo zaplanowaną obławę na tle arktycznego krajobrazu, a w polowaniu, które kończy się śmiercią młodego mężczyzny, uczestniczy jej ojciec. Elizabeth obawia się, że odnaleziony przez nią film może zaszkodzić rodzinie oraz zszargać opinię jej ojca. Kobieta prosi Michaela Sandera, byłego policjanta i żołnierza, żeby przyjrzał się tej sprawie.

W czasie dochodzenia Michael Sander nawiązuje skomplikowaną współpracę z komisarz Lene Jensen, która prowadzi śledztwo dotyczące tajemniczego samobójstwa pewnego weterana wojennego. Dwójka bohaterów staje się częścią osobliwego świata, w którym grupa myśliwych, weteranów z Bałkanów i Afganistanu oraz bogatych biznesmenów, dla zabawy uczestniczy w polowaniach na ludzi.

W pogoni za prawdą, kryjącą się za tym tajemniczym ludzkim safari, Michaelowi i Lene przyjdzie niebawem walczyć o swoje własne życie. Z przerażeniem odkrywają bowiem, że sami stali się zwierzyną łowną w następnej rundzie tej chorej gry.

„Trofeum" to pierwsza część nordyckiej serii thrillerów o prywatnym detektywnie Michaelu Sanderze i komisarz Lene Jensen autorstwa Steffena Jacobsena.
Format: mp3
Długość:15 godzin 0 minut
Czyta:Jacek Rozenek
Kategoria:Kryminały
Z cyklu:Michael Sander & Lene Jensen (tom 1)
wielkość paczki rar:906 MB
bit rate: 136 kbps
data wydania:2023-05-18
Kompresja: rar

Kod:
https://wplik.com/l9nh4nes80ku/Jaco01Trof.rar.html
https://wrzucaj.pl/4a661627ca76576c/Jaco01Trof.rar
https://filerice.com/v9mi1ikrzb78/Jaco01Trof.rar
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top