Super szybka bramka w real football 2O09! [mojego autorstwa]

Otóż 2 dni temu strzeliłem w meczu Polska - Francja super szybką bramkę, więc to logiczne, że pochwalę się nią na GSMXie :D
Było to tak:
1. Rozpoczęcie meczu - chcę wykopać piłkę (głupią mam taktykę, ale skuteczną) i Francuz mnie fauluje.
2. Rzut wolny. Z równej połowy. Przymierzam, piłka leci przez całe boisko i... wpada do bramki!
Na screenie widać, że rozpoczynają w 49 sekundzie. Gram jedną połowę 5 minut, prawdziwa wynosi 45 więc 45:5=9. 49s:9= 5.444(4)s
Przy okazji życzę polskiej reprezentacji by strzeliła komuś gola w podobnym czasie - nie musi być to Francja, może być to nawet Gabon (i tak są od nas lepsi wg. rankingu FIFA xD)

P.S. Dałem do tego tematu, bo dotyczy gry symbianowej, ale możecie przenieść do któregoś z tematów Luźnych Rozmów. Nie pogniewam się :spox:

Jest to mało realne w rzeczywistym futbolu - mało, który bramkarz popełnia takie błędy.
Faktycznie w tej edycji, jak i w Real Football 2O10 istnieje taka możliwość - sprawdziłem Danielem Alvesem w meczu FC Barcelona.

A było tak że już nie pamiętam roy makay chyba strzelił gola w 13 sekundzie meczu na mistrzostwach świata (słaba pamięć więc nie jestem pewien xD)

Co do tematu to wydaje mi się że jest to jkiś błąd gry bo coś takiego nie powinno sie zdażać