T-Mobile na kartę - To się opłaca! - kwiecień ☡017

17 kwietnia startuje 2 część ogólnopolskiej kampanii promującej ofertę przedpłaconą w T-Mobile, w ramach której można bez limitów rozmawiać. W spocie obok Piotra Kędzierskiego zobaczymy piosenkarkę Sylwię Grzeszczak.
grzeszczak-sylwia-50f6df75d77e0.jpg


Reklamowana oferta T-Mobile na Kartę to prostota i wygoda, ponieważ nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y do wszystkich sieci i 10 GB Internetu do swobodnego wykorzystania kosztuje tylko 25 zł na 30 dni. Co więcej, jeśli 10 GB w miesiącu to za mało, pakiet można w każdej chwili zwiększyć o wielkości 1, 3 i 5 GB w cenie odpowiednio 5, 9 i 12 zł. A dla przenoszących numer – pierwsze 30 dni kompletnie za darmo.


Płać kiedy chcesz, a kiedy nie chcesz – to nie
T-Mobile na Kartę ma też unikalną propozycję dla użytkowników, którzy z telefonu korzystają okazjonalnie. Przygotowana dla nich oferta „Bez limitu za 1 zł dziennie” jest banalnie prosta: za 1 zł dziennie otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz 300 MB Internetu. Opłata pobierana jest tylko wtedy, gdy danego dnia skorzysta się z którejkolwiek z usług. Nie korzystasz – nie płacisz. Środki nie przepadają, a dodatkowo, dla wygody użytkowników smartfonów, opłata za korzystanie z Internetu będzie pobrana tylko wówczas, gdy przetransferowanych zostanie dziennie więcej niż 5 MB.

W ogólnopolskich stacjach telewizyjnych pojawił się klip reklamowy utrzymanym w konwencji hitów T-Mobile. Wykorzystany został w nim przebój „Tamta dziewczyna”.


Wiosenna kampania reklamowa będzie obecna również w radiu, na outdoorze (w tym digital signage), w Internecie, sklepach operatora, a także niesieciowych punktach sprzedaży.

Szczegółowe informacje dotyczące najnowszej oferty T-Mobile na kartę można uzyskać na infolinii, w sklepach firmowych operatora oraz na stronie: Na kartę: startery, doładowania, promocje => T-Mobile.pl

źródło: marketing-news.pl, telix.pl
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top