Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
SIema poratujcie,.... mam nokie 6230i ktora się nie wlącza.Mam w niej normalną baterie standardowa dla tego modelu to jest BL-5C i nie odpala.....Telefon czyściłem lekko takim patyczkiem higienicznym nasączonym wodą z mydłem co by ładnie wygladał i myslałem ze sie zalał ,ale na bateri od nokii 5140 ( BL-5B ) odpalił ładnie.Co robić ??


( to fonik brachola )EDIT : Jedna sprawa jeszcze : Wysłałem od kumpla co ma taki telefon jak ja piosenke i po tym telefon wariował karta jakies pliki dziwne pokazywala jakies kopie folderów robiła tych co miałem na karcie no to formatowalem ja na kompie i bylo ok ale teraz fon jest jakis inny .... muli sie ...... a piosenki przed formatowaniem nie dzialaly naprzyklad Pussycat Dolls - Buttons miałem to doszło do 01:39 i sie tak cielo co sekundke w końcu komunikat był ( Błąd odtwarzacza muzyki ) .Tam w fonie może być wirus ?? Jak tak do dajcie antywira na jave albo chociaz sposób naprawy fonika ( uwaga już się włączył ale dłuuuuugo musialem trzymać przycisk włączania ) .
 
co do tego edita: to może na tel jest wirus, widziałam już kilka razy podobne zachowanie
 
ale nie ma antywira na jave :(
 
ja tak mam w noki n gage zobacz jezykiem czy bateria jeszcze jest ok jak nie to wymien bo nieorginalne sie czesto jebi*
 
Najlepiej oddać do serwisu (oni najlepiej ci powiedzą co jest nie tak) lub wgrać softa. Jeśli to nie zadziała to kup nową baterię.
 
Tak jasne do serwisu moja siostra dala do serwisu siemensa i nagle mowia ze telefon zostal zalany;/
 
ja mam tak że naciskam przycisk włącz ale się nie włącza i trzeba nacisnąć za 2-3 sekundy jeszcze raz i trzymać aż się zaświeci spróbuj
 
zrzuć ja z balkonu i zobacz może sie właczy
 
jesli jest jeszcze na gwarancji to oddaj ja do serwisu i oni powinni wiedziec co jest nie tak
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top